Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van úgy oda mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van úgy oda mindenki Jessica Albaert? Szerintem nem nagy szám.

Figyelt kérdés

Komolyan nem ertem, mert minden ismerősöm el van tőle ájulva. Szerintem viszont a hetköznapi (paparazzi) fotókon semmi extra, egy átlagos nő. Ja es nem vagyok rá feltekeny, mert sok ismert nőt gyönyörűnek tartok, de nem ertem körülötte ezt a nagy felhajtást.


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. szept. 30. 12:10
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az # 1 -es válaszolónak tökéletesen igaza van. Mert még ha 2007-2008 körül lennénk, amikor tényleg elég felkapott volt még... de mára már egyáltalán nem az.


Am arra nem gondoltál még, hogy lehet hogy nem csak a külseje miatt rajonganak érte annyira, hanem pl. a kisugárzása és/vagy a személyisége miatt is (mint pl. én) vagy mondjuk azért mert vkinek ő az egyik kedvenc sorozatának (Dark Angel) főhősnője 4ver? (mint pl. nekem)

2012. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!