Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy egy ronda, alacsony, vékony alkatú fiú megtetszen egy szép, vonzó lánynak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Válaszolók!Az is lehetséges hogy a kérdező valójában egy nagyon cuki és helyes fiú,csak nincs önbizalma:D

Amúgy a kérdésre válaszolva simán lehetséges.Rengeteg olyat láttam már hogy egy csúnyább és egy szebb fiú/lány össze jöttek és sokáig együtt voltak.

Az ilyesmi csak akkor függ a külsőtől ha egy kis b@aszást akar egyik vagy mindkét fél,ha tényleg kedvel az adott személy és komolyan érdeklődik irántad akkor pont hogy lesz@rja hogy nézel ki.

2012. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez már másodszorra írtad ki, ott is arra jutottunk hogy csak nincs önbizalmad és simán lehet hogy tetszel neki. Ha tudni akarod tényleg ronda vagy e akkor küldj képet :P amúgy meg ne szarakodj szólítsd meg a lányt
2012. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"...ha valaki beleszeret egy fiúba onnantól már nem érdekli hogy néz ki."

Ez nem a humor kategória :P

Én is ronda, alacsony, vékony srác vagyok. Hányszor hittem már azt, h tetszem egy szép lánynak, és mindig csalódnom kellett. Később azt hittem párszor, h egy kevésbé szép lánynak tetszem, és akkor is mindig csalódtam. Ha nem nézel ki jól, egyetlen lánynál sincs esélyed, a szépeknél pedig különösen nincs.

2012. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 walk w1th mee ***** válasza:
5%

NEM nem ÉS NEM!

Hányszor kell még elmondani nektek?

Rondánakszülettetek éskész .

ezvan!

2012. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy megnyerted a személyiségeddel a lányt:) Kérhetek képet?:)
2012. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Szerintem igen. Ízlések és pofonok :D Lehet hogy neki ppont te tetszel :P
2012. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Relatív. Én fotòmodellkedem szóval gondolom jó csaj vagyok, és több pasim is volt, akikre mindenki azt mondta, hogy 'fúj, mit csinàlsz ezzel, nem is néz ki jól, nem is gazdag, stb'. De nekem bejöttek, mert intelligensek voltak, magabiztosak, erős kisugárzással, ilyesmi.Szépfiúm is volt, olyan buta volt szerencsétlen, hogy lehetetlen volt vele kommunikálni.
2012. okt. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért akarsz Te szép lányt magadnak, ha Te sem vagy az?Hm?

Azt várod el el egy lánytól, hogy tolerálja az előnytelen külsődet.Mivel tudod ezt kompenzálni?Vagy csak szerinted a nők elégedjenek meg egy csúnya pasival is, nektek pedig a szép látvány jár ?!

2012. okt. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"NEM nem ÉS NEM!

Hányszor kell még elmondani nektek?

Rondánakszülettetek éskész .

ezvan!



Kérdező, miért akarsz Te szép lányt magadnak, ha Te sem vagy az?Hm?

Azt várod el el egy lánytól, hogy tolerálja az előnytelen külsődet.Mivel tudod ezt kompenzálni?Vagy csak szerinted a nők elégedjenek meg egy csúnya pasival is, nektek pedig a szép látvány jár ?!"



Hát látom van itt jó pár fa...fej válaszadó,szard le őket lehet pont ezek a válaszolók a csúnyák,krumpli orr ragyás fej :D :D :D


De amúgy meg a szépség relatív dolog,mindenkinek más a szép,és sokszor nem az fogja meg a lányokat hanem a sok pénz tisztelet a kivételnek,próbálkozz be a lánynál sokat nem veszíthetsz,ha ő nem akkor vannak még sokan,és fel a fejjel ahogy mondtam a szépség és a csúnyaság relatív dolog


Sok szerencsét!

2012. okt. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy kérdés:

Mi a f@szért kellenek mindenkinek szép lányok???Nekem a szép lányokról csak az agyonsminkelt,pusztulási festett hajú,tangában járó szűzkrvák jutnak eszembe.Mert ebben az országban ezt nevezik "szépnek".

Teljesen egyet értek a #11-es válaszolóval,ne a dögös pcsákat hajkurásszátok hanem a normális,csendes,vagy esetleg(mostfigyelj)fiúsabb lányokat.Ezek általában tényleg a rockerek között bújnak meg,és fura,de gyakran nagyon jól néznek ki(mármint tényleg szépek,nem azon a krvás módon hanem azon a "nemérdekel hány lyuk van a kib@szott harisnyámon akkorisfelveszem" értelemben)

#13 neked meg lehet hogy végig volt egy titkos szerelmed aki oda volt érted,csak te nem vetted észre mert a szép lányok kegyeit kerested,vagy túlságosan el voltál foglalva azzal hogy te mily szerencsétlen vagy.

2012. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!