Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? (lány-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? (lány-lány téma)

Figyelt kérdés
Nemtudom mit csináljak.. van egy lány az osztályba akibe nagyon bele szerettem. Az a baj nem tudom, hogy neki bejönnek-e lányok.. a másik probléma meg, hogy hogy mondjam el neki? mert már nem birom magamba tartani annyira rossz hogy nem tudom elmondani neki.. azért mert jó elvagyunk de nem vagyunk olyan közeli haverságba szóval csak nem fogom letámadni ezzel.. meg hogy pl megírjam neki fb-n.. mert ezt azért nem ott kéne meg aztán én érezném kínosan magam a suliba emiatt.. ti mit csinálnátok?? (am ha van még valami kérdés kérdezzétek meg csak nem akartam ide olyan sokat írni csak a lényeget)

2012. szept. 30. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miota lett ennyi lesbikus??? Miért nem jó nektek a pasik????? Am meg ha kiderül a dolog akkor lesz belőle cikizés szerintem ugyhogy óvatosan.
2012. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez a lány lány téma necces. Én először is kideríteném mi a véleménye a leszbikusokról, és csak akkor árulnám el neki ha pozitív a visszajelzés. Ha rosszul reagálja le nagyon megütheted magad, csak óvatosan, én azért drukkolok:-)
2012. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én lányként mondom..Biztos, hogy tartanám a 3 lépés távolságot ha ezt megtudnám.. nincs semmi bajom sem a melegekkel sem a leszbikusokkal..csak hagyjuk egymást békén testileg...elcsevegek velük nem arról van szó..de már támadott le leszbikus/neten és élőben is/ voltam kedves nem értették meg mikor meg durva voltam akkor meg én vagyok a szemét..szóval.. tartanám a 3 lépés távolságot...:/
2012. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hűha... hát finoman puhatold ki hogy mi a véleménye a témáról... igazából nekem ugyanez a problémám, csak nekem nem távoli haverság hanem legjobb barátnő. Ami azért neccesebb mert többet veszítenék egy elutasítással...

Hát mondom, próbálkozz, de csak óvatosan, hogy ne vágja le elsőre hogy mi a szitu.

2012. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat :) neked is aki nem leszbikus de leírtad a véleményed sokat segített. amúgy nem olyan vagyok hogy úgy letámadnám meg le se szállnék róla, ha visszautasítana NEM. ha mondaná, hogy nem jön be neki a dolog békén hagynám nem szállnék rá. És igen elősször ki kéne derítenem mi a véleménye erről a témáról csak azt nem tudom hogy ha annyira nem vagyunk beszélő viszonyba hogy kérdezzek rá ilyenre? ja és megértem a heterokat hogy nagyon nem jön be nekik ez a téma mondjuk én nem tudom az ő fejükkel gondolkozni szóval nem ez jut eszembe egyből hogy lehet megutálna.. ilyet sose gondoltam mert nem tudom mit szólnak a hetero csajok ha egy biszex/leszbi csaj akár diszkréten is közli velük hogy bejön nekik..
2012. szept. 30. 20:01
 6/7 anonim válasza:
Ha van a csajnak Ask.fm fiúkja, ott ki tudnád deríteni, mi a véleménye a leszbikről:)
2012. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*fiókja
2012. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!