Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj annyira, hogy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annyira, hogy tőlem csúnyább fiúknak is van párja, csak engem nem tud egy lány sem tiszta szívből szeretni?

Figyelt kérdés
Annyira el vagyok most keseredve, láttam egy csúnya fiút, ha neki lett ilyen szép barátnője, akkor nekem miért nem jön össze még egy csúnyácska lány sem? Sajnos eléggé érzékeny, érzelmes fiú vagyok és tényleg fáj. :(

2012. szept. 30. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%

Sajnos eléggé érzékeny, érzelmes fiú vagyok és tényleg fáj.


Azt hisze erre mondják, hogy HISZTIS PITSA

2012. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Már megint te vagy? Még mindig irigy vagy, nem változott semmi azóta. Esetleg tanulj meg ismerkedni, és szerezz magadnak önbizalmat.
2012. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem minden a külsőn múlik, pont azért van a csúnya fiúnak is barátnője mert tud valamit...
2012. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Lehet ep van egy lany aki teged szeret csak te nem veszed eszre.Kezdemenyezz visszahuzodobb lanyoknal es ne plazacicaknal.Ha kikosaraznak akkor se add fel.

14\L

2012. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintek meg qnnyira bepe vagy merülve az önsajnálatba,hogy senkinek se kellenél így.
2012. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
a lányoknak nem érzékeny, érzelmes fiú kell, aki attól majdnem elsírja magát, hogy meglát az utcán egy párt...
2012. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Engem.is zavar, mert a csunyak gazdagabbak.
2012. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Mert a "csúnya" fiú valószínűleg nem egy ilyen depresszív, önbizalom hiányos, magabiztosságot csak hírből ismerő egyén.


Aztán lehet, hogy kőgazdag volt és a csaj meg egy pénzéhes ribanc :D ez is benne van a pakliban :D

2012. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

@7! Ezt cáfolom! Én szeretem az érzelmes pasikat!

21/L

2012. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!