Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz velem?

Figyelt kérdés

17 vagyok.Még senkim nem volt soha. Csók már volt,de kapcsolatom még sosem. Akartak már tőlem sokan de mindenkit eltolok magamtól. Valahogy félek mindenem odaadni hogy utána összetörjék. Pedig belül meg annyira érzem hogy jó lenne már valaki(mondjuk így is elvagyok:D) de egyszerűen nem megy.Mit csináljak?

Leis fogytam hogy több önbizalmam legyen de nem lett.Állítólag szép arcom is van a divatot is azért követem hogy egy kis önbizalmat kapjak.Mit csináljak?


2012. szept. 30. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát..én csak önmagamat adom .. és egyre jobban feloldódok a közelébe..(sokat beszélgetünk,találkozunk) :)

Beszélgess vele sokat ... találkozzatok vagy valami :D

2012. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de félek önmagam lenni...mert akkor krva sebezhető vagyok

szóval ...na érted :D

2012. szept. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!