Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az h a mai vilagba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h a mai vilagba a szulok nem vilagositjak fel a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Manapsag 1atalan nem vilagositjak fel a felnotek a gyerekeket es epp ezert csinalnak anyi marhasagot mert csak tiltjak oket de nemagyarazak el es mien a gyerek meg az ember amit nemszabad azt anal joban akarjak.De ha elenne magyarazva othon vagy a suliban rendesen mingyart nemlene anyi cigizo,alkoholistakezdemeny,kurvulas,tiniterheseg stb(gyerek) valaszokat varom:) ja es az en szuleim mindig is nyiltan tudtak velem iesmirol beszelni (vagyis inkab az anyukam mivel lany vagyok)

2012. okt. 1. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert mire a szülő elérne oda, hogy beszélgessen ilyenről a gyerekével, akkor már rég nem szűz. Fene se gondolná, hogy 14-15 évesen, már mint a nyulak szexelnek. Nem is normális.
2012. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

igen, a szülők hibája is, hogy nem beszélgetnek el a kölykükkel ezekről a dolgokról! talán szégyellik, vagy úgy vannak vele, hogy majd a suliban megtanítják-elmagyarázzák.

másrészt viszont, nekem sem különösebben magyarázta el az anyukám, hogy ne drogozzak, ne b.sszak fűvel-fával, ne legyek alkoholista, és mégsem lettem sem kurv@, sem egy drogos-alkoholista.... szóval ez egy elég összetett dolog, nem lehet csak 1 embert hibáztatni azért, ha valaki lezüllik!

2012. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Sokan a nemi szervüket sem merik megnevezni. Csak annyit írnak, hogy "ott lenn". Addig ne is kezdjen bele senki felvilágosításba, amíg nem meri megnevezni a nemi szerveket, még ha gyerek nyelven is.
2012. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én sem kaptam felvilágosítást, mégsem züllöttem el, szexuális életet is elég későn kezdtem el élni.
2012. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
En sem azt mondom h 1 ember hibaja de az oktatasba bekelene vezetni pl 7 osztalyban tanuljak az anatomiat en mikor 7 es volta az elso fejezet volt ez de sosem let atveve.A mai gyerekek a tvbol tanulnak sok hulyeseget ez bisztos de a szulok nevelesetol fug h felvilagositas al vagy nelkul elzulik a gyerek vagy se vagy talan tevednek?
2012. okt. 1. 12:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szülők kínosan érzik magukat, ha ilyesmiről kell beszélniük. Legalábbis a gyerek előtt. Ezért inkább lepasszolják a feladatot a sulinak, ahol egyrészt borzalmasan csinálják, másrészt meg súlyosan el is késnek vele.
2012. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
En mar 5.esen tudtam az ieneket es pont ezert nemkovetem a nagyon marhakat anal nagyobb hulyeseget h a szulo azt hiszi h az o gyereke majd csak 18 meg 19 evesen kezdi ez edrdekelni hisz manapsag a csapbol is ez fojik ep ezert kellene idoben leulni es megbeszelni.
2012. okt. 1. 12:26
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert erről 12-13 éves korban kellene beszélni manapság, de akkor "még kicsi hozzá a gyerek". Mire a szülők szerint is felnő (16-17), addigra nem egyszer több partnere volt már, mint a szüleinek, és már rég késő a dolog. 35/F
2012. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
en ismerek olyan 12 eveseket akik mar nem szuzek sot ojaka is akik 14 evesek es most keszulnek a boldog anasagra(6-7 honapos terhes)
2012. okt. 1. 12:28
 10/19 anonim ***** válasza:
A szexhez tényleg kicsi egy 12-13 éves gyerek, de ahhoz nem, hogy beszéljenek vele a szexről, és annak veszélyeiről. Még idősebbek is vannak, akik úgy kezdenek szexuális életet, hogy semmit nem tudnak a veszélyekről, a védekezésről, és arról, hogy egy lány hogy lehet terhes.
2012. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!