Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondhatom neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja ismertem meg egy srácot. Elég nagy távolság van köztünk, de minden nap beszélünk legalább fél órát telefonon. Kétszer találkoztunk, mind a két találkozó nagyon jól sült el.

Nos annyi problémája van, hogy elég sok fiú van körülöttem és hogy nem mondom meg ezeknek a srácoknak, hogy van egy "komolyabb ismerkedésem". Azt kéri, hogy ezt tudassam velük, de most ezt nem hozhatom fel témának kb 5-6 fiúnál, így arra gondoltam írjuk ki fb-ra, hogy együtt vagyunk..Ennél egyértelműbb utalást nem is tehetnék és a srác is megnyugodna. Szerintetek ezt mondhatom neki, vagy inkább ne?


2012. okt. 1. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés már csak annyi hogy együtt vagytok ezzel a sráccal vagy nem? ha nem vagytok együtt, mért kéne kiírnod, ha együtt vagytok, írjátok ki státuszba, az elég egyértelmű. :)
2012. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogy ha együtt jártok akkor nyugodtan mond meg neki de ha nem akkor semmi értelem szerintem:)
2012. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hivatalosan ez nem lett kimondva, szerinte nem kell mindent kimondani..:D
2012. okt. 1. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Mégis milyen alapon kér ilyet?Szédíted a "sok fiút" is körülötted?Az hogy minden nap beszéltek telefonon és kétszer találkoztatok még nem jogosítja fel alaptalan(?) féltékenykedésre.Ha nem vagytok együtt (márpedig nagyon úgy tűnik) akkor nehogy már még te kérj tőle ilyet.Kérje ő hogy légy a barátnője és akkor esetleg..
2012. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző kommentelővel, nem úgy tűnik hogy lenne köztetek komolyabban is valami, így pedig nem kérhet semmit, 2. meg honnan tudod hogy mellette nincs egy csajszi se :) 24/L
2012. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A múltamból tud jó pár dolgot, az ismerkedésünk alatt csókolóztam egy fiúval. Az ő szándékai egyértelműek és ha kiraknánk ezt a dolgot fb-ra, akkor én is megnyugodnék, hiszen nem tudna mást lányt szédíteni..:D és legalább hivatalos lenne az, hogy hányadán is állunk.
2012. okt. 1. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Manapság onnantól nevezünk hivatalos KAPCSOLATnak valamit ha kitesszük facebookra?Ezt a chaten beszélitek meg?Szomorú.
2012. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen távolság mellett, máshogy nem lehet egymást felvállalni az összes ismerős előtt.
2012. okt. 1. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, akkor mindenféleképpen beszéld meg ezt veled, de amúgy mekkora a távolság kettőtök között?
2012. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
160 km.
2012. okt. 1. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!