Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőhet még? Változhat alakra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőhet még? Változhat alakra? Hány éves kora körül? Melle nőhet?

Figyelt kérdés
14éves 156cm 45-47kg lány 36-37lábbal 70A-B melle
2012. okt. 1. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberi szervezet 21 éves koráig fejlődik, így valószínű.
2012. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőhet még minden nyugi. Még csak 14 vagy. Sportolj a jó alakért és ne zabálj mindent össze vissza. Nem lesz gond
2012. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint fél éve sportolok futok heti 3x és erősítek heti1x de nem hogy fogytam volna híztam de nem növök és a fenekem is óriási meg a hasam is de nem is eszek már rendesen folyton éhes vagyok kajálás után is
2012. okt. 1. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

14 éves korodtól kezdesz el igazán nőni.;)

Az attól függ, ha sokat eszik és nem mozog elhízhat, ha rendszeresen mozog, akkor lehet formás, jó alakja.

14-18 éves korig kb.

Hát nem tudom mivel fiú vagyok, de szerintem az is nőhet még..:D

Nem tudom, hogy hova akarsz még nőni, de nekem is pl az alacsonyabb lányok tetszenek inkább..:)

2012. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért az ember génjei sok mindent eldöntenek (magasság, mellméret test arányok). Van amin nem tudsz változtatni. De a nagy kuffert le lehet adni. Hiába eszel keveset ha a táplálékod csupa szénhidrát. NE EGYÉL OLYAT AMI HÍZLAL. Ha ezek után is hízol, akkor te valami csodabogár vagy.
2012. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel egyél sokat, akkor se zsíros ételeket, délben már kicsit kevesebbet, és próbálj meg minél hamarabb vacsorázni..:)
2012. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!