Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? 20 évesen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? 20 évesen hogy változhat valaki ekkorát?

Figyelt kérdés

Mármint persze, a kérdés kissé költői, mert a két szememmel láttam, de akkor is.

Volt középsuliban egy osztálytársam. Namost a srác a sarokban ült, lefelé nézett és ha nagy ritkán megszólalt, akkor is halkan. Sokat hívtuk bulizni, de ritkán jött el. Főleg, ha tudta, hogy lányok is jönnek, akkor tuti nem jött. 2 éve ballagtunk. Nemrég találkoztunk újra és nem hittem el, amit láttam.

Először komolyan meg sem ismertem. "Menő" ruhákban volt egy szórakozóhelyen, mikor összefutottunk és a két szememmel látta, hogy csak aznap este két csajjal smárolt. Először voltam ezen a helyen, ahol összefutottunk és kiderült, hogy ő már jó fél éve szériatartozéka ott a buliknak.

Mikor elindultunk haza a barátnőmmel, nekem csak annyit mondott a volt osztálytársam "Nektek az előző öt év volt a legszebb, nekem a következő öt lesz az."

Csak pislogtam. 20 évesen az emberek már nemigen szoktak változni...


2012. jún. 15. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez társaság kérdése...olyan emberek közé került, ahol ki tudott bontakozni

19L

2012. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jaaj dehogy nem szoktak :) most szoktak még csak igazán
2012. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaza van ti akkor buliztátok ki magatokat ő most bulizza ki magát, mindenkinek van egy ilyen korzsaka lehet elöbb lehet utobb majd kinövi ezt is :) Az emberek változnak lehet egy év alatt lehet 2 év alatt :) Szerintem ez jó példa is rá:)
2012. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Természetesen! Hozzáállás kérdése kizárólag.Fejben dől el. Ennyi idősen pedig még pláne.
2012. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hellrider elemében van :D
2012. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármikor meg lehet változni.

Csak elhatározás és akaraterő kérdése.

Ismerek olyan embert, aki 68 évesen, a felesége halála után kezdett el sportolni, csajozni, stb. 75 évesen úgy néz ki, mint egy 50 éves és az elmúlt 7 évben több nője volt (30-40 évesek főleg), mint a 20-as éveiben.

2012. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"20 évesen az emberek már nemigen szoktak változni..."


Dehogynem szoktak csak abban meló is van rengeteg és hát az ilyesféle melót nem sokan akarják bevállalni, inkább továbbra is csak otthon ülnek, kockulnak és várják a csodát.

2012. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

1. a kibontakozás rossz kifejezés. amikor egészséges párkapcsolat helyett valaki egy nap két lánnyal is smárol akik közül egyik se a barátnője, az aberrált és nagyon gáz lesz majd a családi élete, ha lesz. komoly embereknek ennyi évesen akár feleségük van és gyerekeken gondolkoznak. ez nagyon komolytalan. és semmi köze a kibontakozáshoz.

Nem az 1.-vel akarok vitatkozni, nem direkt írhatta így, csak a véleményem írtam le a jelenségről.

de tényleg nehéz elképzelni mitől változott akkorát. az első jól írhatja, a társaság biztos sokat számít, az emberek. én is kerültem többféle emberek közé, de úgy alapjaiban nagy változást nem okozott egyikük sem, szóval érdekes.

2012. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kokain
2012. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akaraterő a lóf.szt. Buli előtt bekap 1-2 ecstasyt, rögtön ő lesz a laza, nagydumás partiarc. És ennek hatására lassal-lassan drog nélkül is elkezd "élni".
2012. jún. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!