Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Sokszor érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Sokszor érzem azt hogy senkinek se kellenék.

Figyelt kérdés
Ez normális? 15 éves leszek nemsokára és kezdek egy kicsit bekattanni... 10 percenként változik a hangulatom... Kb. fél órája még az ágyamon sírtam hogy nem kellek senkinek ( még sose volt pasim) és egyre türelmetlenebbnek érzem magam, hogy most már tényleg eljöhetne a szerelem, és 5 perccel később lenyugtatom magam hogy nem kell siettetni, jön az főleg ha nem várod stb... Én már a nap 24 órájában azt várom mikor jön el xD Nagyon szánalmasnak érzem magam... Mindenhol boldog párok, a barátnőim csak a fiúkról tudnak áradozni... (Képet nem küldök, és nem netes ismerkedés céljából írtam ki a kérdést)
2012. okt. 1. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Pff 14 éves vagy mi a fenét akarsz?

Olyan életvidám boldogok 19-20 éves lányok járkálnak az utcán,ráadásul gyönyörűek akiknek eddig nem volt barátjuk,és nem sajnálják

Annyi időd van még erre

2012. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Geta96 ***** válasza:
Akk talán ne az ágyadon sírj, hanem mozdulj ki otthonról és menj el ismerkedni.
2012. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem kell idegeskedned! Nagyon fiatal vagy, bőven ráérsz még. Az a lényeg, hogy érezd jól magad a barátaiddal és ne akarj mindenáron kapcsolatot, mert az messziről bűzlik!A hirtelen hangulatváltozásaid a hormonjaid játéka! Most érsz nővé :))
2012. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3. válaszolónak hogy normálisan kezelte ezt... Attól még hogy csak 14 vagyok nem hiszem hogy pffogni kéne O.o
2012. okt. 1. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig kell,hogy így vergődsz emiatt.
2012. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most éppen ez a bajom... egy héttel korábban azért voltam ennyire ki mert a suliban nekem támadt az egyik legjobb barátom ... és ez a hangulatváltozás készít ki idegileg.. Nem tudom hány éves vagy, de te is vagy/voltál 14 :)
2012. okt. 1. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
a felhők felet három méterrel kislány
2012. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz. Úgyhogy ne sírj:)
2012. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!