Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van köztetek olyan, akinek nagy (persze mihez képest) farka van, de néha mégis jobban örülne egy kisebbnek?

Figyelt kérdés

Mekkora?

Miért lenne jó néha a kisebb?



2012. okt. 1. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem valamivel több mint 18 cm,nem tudom ez a mostani viszonylatokban mennyire átlag feletti.Szerintem jó ez így..16/F
2012. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
5.5centi vastag :( eddig nem volt olyan akinek ne fájt volna :S
2012. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az enyém 17cm de sajna röhejesen vékony :-( így Szívesen leadnék belőle 2cm ha annyival vastagabb lenne
2012. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Expasimnak 21, nekem ezzel a mérettel nem volt bajom, ő viszont mindig rövidebbet és vastagabbat szeretett volna.
2012. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 18 centi körüli, és volt akinek ez fájt, akkor szerettem volna kisebbet, de amúgy nincs vele gond.
2012. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekem 17 hosszú, 5 vastag. Így nem tűnik nagynak, de azoké is kisebb volt, akik nagyobbat ígértek. Csak 1 nagyobbal volt dolgom eddig.

Volt, hogy nem fért be rendesen, bár sokak viszont nagyon szerették magukban a brémet.

Azt sajnálom, hogy igazán még senki nem szopott le olyan felejthetetlenül. Egy srác szerint ez azért van, mert ahhoz ez már túl nagy.

2012. okt. 1. 23:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Meleg vagy?
2012. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen, meleg vagyok. 26 éves.
2012. okt. 2. 14:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy fenéket túl nagy a tiéd 17/5-ös mérettel! Aki ekkorára ilyet mond, az csak kamuzik szerintem. De adok egy tippet: keress magadnak olyan passzív srácot, akinek átlagon aluli! Ők általában rajonganak érte, ha az aktív partnerüknek meg átlagon felüli, úgyhogy alig várják, hogy foghassák meg bekaphassák, és nem győzik állandóan kényeztetni. ;)
2012. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én sem érzem nagynak ezt a számot, de mégis minden pasi csodálattal és ámulattal reagált eddig, és még tényleg nem volt dolgom nagyobbal.


Voltak akik jól szoptak, voltak mélytorkozók is, de felejthetetlen nem volt.

2012. okt. 3. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!