Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltiltottak a barátomtól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltottak a barátomtól, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Anyukám új pasija bebeszélte anyumnak,hogy a barátom rossz hatással van rám....anyukám ezt be is vette és eltiltott a barátomtól.Most mit tegyek,hogy újra együtt lehessünk???
2012. okt. 2. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rómeó és Júlia V 2.0.
2012. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ülj le anyukáddal KETTESBEN és mondd el neki NYUGODTAN, hogy mi a szitu. Mondd meg neki, hogy jól fogsz tanulni, mindent meg fogsz tenni, és meglátja majd, hogy nincs is rossz hatással rád, csak adjon egy esélyt legalább. Te meg tényleg tegyél meg mindent; ne bulizz túl sokat, ne lógj a suliból, ne szerezz sok rossz jegyet, ne állíts haza részegen... És akkor majd meglátja. De szerintem tényleg kedvesen és nyugodtan mondd el anyukádnak, ne akard megmutatni, hogy te vagy a felnőtt nő, aki bármit megtehet, mert azt saját tapasztalatomból tudom, hogy nem működik. Első lépésnek mindenképpen ezt kell tenned, mert ha szöksz meg lógsz azért, hogy találkozhassatok, akkor anyukádnak bizonyítod, hogy barátja igazat szólt és akkor tényleg elássa magát a barátod a szemében.
2012. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagylány vagy már, állj ki magadért. Találkozz vele nyugodtan, nem fair hogy ebbe anyudék még beleszólnak. Persze csak akkor tedd mindezt, ha jogtalanul tiltottak el. Vagy ezt mivel indokolják? Mert így azért elég nehéz :)
2012. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! De akkor,hogy találkozzak a barátommal?(mert vagy csak este vagy suli közben tudunk találkozni)
2012. okt. 2. 15:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondja meg neki, hogy jól fog tanulni? Szerintem hazudozásra ne buzdítsd, mert attól csak rosszabb lesz.
2012. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Foggalmam nincs,hogy mért lenne rám rossz hatással!Ugyanolyan maradtam mint amilyen eddig voltam.
2012. okt. 2. 15:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Ülj le anyukáddal kettesben, aztán győzd meg az ellenkezőjéről!!
2012. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, suli közben ne... Ha lógsz a suliból, és kiderül, márpedig ki fog derülni, akkor azzal csak lovat adsz anyukád barátja alá....
2012. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha meg este kiszökök észreveszik,hogy nem vagyok otthon..
2012. okt. 2. 15:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Először is legyél jó tanuló.


Azon meg gondolkodj el, hogy miért akarnak tiltani a barátodtól. Ha azért mert nem rendes ember (pl. túlzásba viszi az italt, drogozik vagy bűnöző), vagy nálad alacsonyabb rendű (pl. iskolázottságban, kulturáltságban, családi háttérben) akkor mérlegeld, hogy talán igazuk van.


De ha csak azért, mert félnek hogy kislányuk szexuális életet él majd vele, akkor nyugodtan vedd figyelmen kívül az eltiltást, találkozzatok napközben.

2012. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!