Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is belefér a barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is belefér a barátságba a csók vagy csak nekem? :O

Figyelt kérdés
nemmondom hogy bármelyik fiú barátomat megcsókolnál,de az egyik legjobb barátommal csókolóztunk....nem változott a kapcsolatunkban semmi ugyanúgy CSAK barátok vagyunk.másnap megbeszéltük h "jól csókolsz" meg ilyenek...csóknál tovább nem mennék de ezt nem bántam meg ez gáz?

2012. okt. 2. 21:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egx ribancnâl minden bele fér,ami egy normâlis embernél nem...
2012. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
hát kapcsolat nem lesz belőle mert a korkülönbség jelentős....és ha a csók egyikünknek sem jelent semmit és jólesik akkor csinálhatjuk....vagy én gondolom rosszul?!
2012. okt. 2. 21:11
 13/24 anonim ***** válasza:
Lehet barátilag csókolni, de ezt egy harmadik személy nem igazán fogadja el. Ha csóktól tovább léptek az már több lesz mint barátság. A szerelemhez kellenek az érzelmek is.
2012. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát a rendszer csók mit ér, ha nem éreztek egymás iránt semmit se?
2012. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

hát értelme lehet hogy nincs,de érzésre jó :D

11.válaszoló szerintem egy ilyentől nem lesz senki r*banc....

2012. okt. 2. 21:17
 16/24 anonim ***** válasza:
A nők semmi ilyesmit nem bánnak meg még azt se ha 3 an dugják. Még büszkék is az ilyen dolgaikra. De hogy manapság még barátságból is smárolnak...
2012. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

a nők egyáltalán nem büszkék az ilyen dolgokra....

énsem vagyok büszke erre a csókra de jól esett nemtehetek róla ;)

2012. okt. 2. 21:32
 18/24 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem úgy írsz róla, mint aki nem büszke... te nem vagy tisztában azzal, hogy mi a barátság. Oké, jó érzés volt, az is jó érzés lenne mindkettőtöknek, ha megdugna, nem?

"nemmondom hogy bármelyik fiú barátomat megcsókolnál"

Ebben pedig benne van, hogy azért párat csak lekapnál. Te minek neveznéd azt a lányt, akit a srácok körbeadnak egymás közt, csak úgy barátságból? Én ribancnak.

2012. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Furcsák lehetnek a barátaid, akik engedik is
2012. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát ezt mondják a k*rvák is. Jól esik nekik nem tehetnek róla...
2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!