Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok, miért ijednek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, miért ijednek meg a pasiktól?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nemtudom miért van ez. Félnek tőlem vagy nemtom. Pedig nincs a homlokomra írva semmi!

Jól nézek ki, magas vagyok, kedves, őszinte, vicces. De ha szóba hozom a járunk vagy mivan, meg megmondom hogy tetszik nekem, elszaladnak a francba! Senki nem válaszol semmit, csak hogy: háááááátt, izé, nemtom, majd később, majd megbeszéljük ne most, mennem kell bocsi.


Van olyan lányok, hogy nem meritek egy pasinak bevallani az érzéseiteket? Mert én úgy érzem bejövök sokaknak, de ők nem mondják ki.



2012. okt. 3. 01:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy, 12?

Amúgy szerintem terhes vagy!

2012. okt. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha ez gyakori,akkor ritka sz@rul időzítesz.

előbb meg kellene csókolni,megdugni,aztán úgyis jön magától a többi.

minek ilyen konkrétan nyomulni a járunkkal?

2012. okt. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
cseréld meg a számokat, meg az utolsó két szót és rakj a végére egy "ok" szócskát!
2012. okt. 3. 01:42
 4/18 A kérdező kommentje:
tévedés, én nem szoktam siettetni a dolgokat, de valahova haladni kell. ha 1-2 hónap után beszélek valaki párkapcsolatról, akkor az befosik!
2012. okt. 3. 01:43
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is hátrálnék, de inkább csak a meglepettségtől, hirtelen nem tudnám mit mondjak rá. Én egyszer egy pasival jártam így, többször mondta, hogy tetszem neki, meg minden, csak éppen nem a szemembe, haveroknak. Nekem is bejött és nem akartam lazsálni, odaálltam és megkérdeztem járunk-e, olyan egyértelmű lett volna, hogy igen! De persze jól beégtem, azt mondta majd egyszer talán...bamba kis p@cs volt! Na, én azóta többé nem is kezdeményezek, meg ha nálam kezdeményeznek sem veszem már komolyan. Úgyhogy mondhatjuk ezt elsart@m! :/
2012. okt. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

"Hány éves vagy, 12?

Amúgy szerintem terhes vagy!"


"cseréld meg a számokat, meg az utolsó két szót és rakj a végére egy "ok" szócskát!"


Hány éves vagy, 21?

Amúgy szerintem vagy terhesok!


Micsoda kis rejtvény, kíváncsi vagyok mi lesz ebből!

2012. okt. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy egy lánynak tetsszél teljesülni kel néhány feltételnek:


Ha kávé nélkül tudod kezdeni a napot.

Ha pirulák nélkül tudsz beindulni.

Ha mindig tudsz vidám lenni, figyelmen kívül hagyva fájdalmaidat.

Ha meg tudod állni, hogy ne untass másokat gondjaiddal.

Ha tudod enni ugyanazt az ételt minden nap és hálás tudsz lenni érte.

Ha meg tudod érteni, hogy szeretteid néha nagyon elfoglaltak és nem jut idejük rád.

Ha el tudod fogadni a kritikát és hibáztatást neheztelés nélkül.

Ha figyelmen kívül tudod hagyni egy barát tudatlanságát és soha sem helyesbíted.

Ha meg tudod állni, hogy egy gazdag baráttal ne bánj jobban, mint egy szegénnyel.

Ha meg tudsz birkózni a feszültséggel, gyógyászati segítség nélkül.

Ha tudsz lazítani szeszes ital nélkül.

Ha tudsz aludni gyógyszer nélkül....



.. akkor valószínüleg a család kutyája vagy! És nem ijed meg tőled, sőt bejössz neki.

2012. okt. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hányadik hónapban jársz?
2012. okt. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Jól nézek ki"


Ez biztos hogy nem így van.Ha így lenne akkor már rég lesz*ptak volna

2012. okt. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert nagyok,szőrösek és ijesztőek.
2012. okt. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!