Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok, miért ijednek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, miért ijednek meg a pasiktól?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nemtudom miért van ez. Félnek tőlem vagy nemtom. Pedig nincs a homlokomra írva semmi!

Jól nézek ki, magas vagyok, kedves, őszinte, vicces. De ha szóba hozom a járunk vagy mivan, meg megmondom hogy tetszik nekem, elszaladnak a francba! Senki nem válaszol semmit, csak hogy: háááááátt, izé, nemtom, majd később, majd megbeszéljük ne most, mennem kell bocsi.


Van olyan lányok, hogy nem meritek egy pasinak bevallani az érzéseiteket? Mert én úgy érzem bejövök sokaknak, de ők nem mondják ki.



2012. okt. 3. 01:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted nézel ki jól.
2012. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem általános dolog, úgyhogy valamit biztos rosszul csinálsz. De nem biztos, hogy ez a külső megjelenéseddel van összefüggésben.

Amíg felveted, hogy járhatnátok meg hogy tetszik neked a lány, mi minden történik köztetek? Valamit csak csinálsz, ami riasztóan hat. Azt valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy tök jól megvagytok, esetleg egy csók is elcsattan, aztán amikor felveted, hogy járjatok, akkor nagy, ijedős szemeket mereszt rád a lány, nyüszítve hátrálni kezd és elrohan.

2012. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet, megpróbálok segíteni. (legalábbis külsőt illetően)
2012. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A stilus maga az ember:"ha szóba hozom a járunk vagy mivan", "elszaladnak a francba", na meg "befosik". Ezekböl ugy vélem, határozottan gond van a stilusoddal, egyéniségeddel. Probálj egy kicsit utánagondolni.
2012. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, akkor a csajok nem fognak elszaladni. R-go: nem nézel ki jól.


Ha bejössz nekik, szintén nem szaladnak el, sőt keresik a társaságod.

R-go: nem jössz be nekik.


Legyél kicsit objektívebb saját magaddal.

2012. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

ők mondják hogy jól nézek ki, meg helyes vagyok.


valamint olyan is előfordult mar hogy mentem csavarogni haverral, volt ott valami csaj ismerőse, találkoztunk kicsit beszélgettünk, es egyből azt mondta huh hallod, ha itt lenne a barátnőm neki biztos nagyon bejönnél. Kérdeztem miért? Mondja nem tudja, a stílusom, meg hogy ilyen magas vagyok. Én is szeretem a magas pasikat aztán megölelt, szóval csak nem lehetek olyan undorító.

De mondjuk van smár vagy ilyesmi, az addig ok, de amint komoly irányba terelem a dolgot, elfutnak.


Aki írta itt válaszoló hogy biztos a stílusommal van a baj amiert igy fogalmazok. Ugy fogalmazok ahogy illik!

Itt most azért írtam így, hogy feldobjam pár ember hangulatát még hajnalba. :))

2012. okt. 3. 13:39
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor pedig hazudnak, amikor azt mondják, h jól nézel ki.
2012. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor lehet olyanokat fogsz ki akik nem akarnak elköteleződni, csak rövid kalandokat keresnek.
2012. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!