Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a Selena Gomez fannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a Selena Gomez fannal hogy lehetne megértetni, hogy egy világsztár nem egy ismeretlen levélíróval fog összejönni?

Figyelt kérdés
A kérdésem komoly, nem cseszegetés, kíváncsi lennék ennek a pszichológiájára.

2012. okt. 3. 13:07
1 2
 1/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Ha az az ismeretlen levelező Justin Bieber, akkor sikerrel járhat.
2012. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én vagyok aki ezeket a kérdéseket kiirta
2012. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
és selena egy istennő
2012. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szia Cicám! :)


ÉS mért szeretnéd? Belegondoltál, hogy éri annyi inger, a partikon, forgatásokon, stb, hogy ne figyeljen fel minden idegen levélíróra, rajongóra, és akarjon velük, vele járni, ismerkedni? Mert annyi erővel mindenkivel megtehetné.


Hány éves vagy amúgy?? :)

2012. okt. 3. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
érted??????
2012. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, cuki szerintem is és tök jó a kisugárzása meg kis helyes( lányként is ezt mondom), de most nem ez a kérdés. :))
2012. okt. 3. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
megirtam privibe a korom de minek?
2012. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

20??

én 25, de sztárokba 10 évesen voltam belezúgva, és írtam levelet nekik, elmúlt. EL vagy maradva 10 évvel kb.

Ha ez komoly, szerintem fordulj orvoshoz. Ismétlem, nem bántani akarlak, hanem segíteni.. :/

Tuti fogsz találni a környezetedben egy nála sokkal jobb istennőt ::P :)

2012. okt. 3. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:
selena mindenkinél jobb!
2012. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ki az a Selena Gomez?

16f

2012. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!