Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam vele szavak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele szavak nélkül? Vagy lehet, hogy én vagyok béna?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgatok. Tegnap megcsókolt, már úgy vágytam rá :) Viszont tök rosszul csinálja. Gyors, és épphogy átdugja a nyelvét, vissza is húzza, majd megint ugyanez előről. (A volt barátom meg annyira jól csókolt, hogy az valami hihetetlen. Egyszer beszélgettünk vele, és mondta, hogy annyi béna lánnyal smárolt már, és örült neki, hogy én nem olyan vagyok.) Jobban szeretném, hanem csak ilyen heves lenne, hanem lenne szenvedélyes, és hosszabb csókja. Hogyan tudassam vele, vagy vezessem rá? Lehet, hogy szerinte meg én vagyok rossz? (Amúgy olyan aranyos volt, egy külsőre nagyon vad srác, meg kicsit züllött is[hozzám képest nagyon!], és mondta, hogy úgy tartott tőlem, meg hogy rég nem izgult annyira, mint nálam:D)


Lehet, hogy kicsit hülye kérdés, de nekem ez fontos... Köszi a normális válaszokat!


18L 20F


2012. okt. 3. 16:59
 1/1 anonim válasza:

nekem is volt egy barátom, aki szörnyen csókolózott..kb olyan volt a helyzet, mint ahogyan te is leírtad. és hát néhány vélemény alapján és nem vagyok rossz szóval én csak rávezettem. néha mondtam neki h lassabban és próbáltam úgy csinálni,hogy kövessen és végül nagyon ügyesen ráérzett a dologra. ha hosszabb kapcsolatról lesz szó, előbb-utóbb ráérez majd, de ha csak kavarás akkor annyira ne érdekeljen...ha összevesztek akkormeg majd a fejéhez vághatod: "te meg szarul smárolsz!-.-" ennyi:D:)))

17/L

2012. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!