Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek külsőre és belsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek külsőre és belsőre milyen lányok tetszenek? Légy szíves kort is írjatok!

Figyelt kérdés
fiú,lány,tetszik,kor,belső,külső

2012. okt. 3. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sári vagy? :)
2012. okt. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Fülünyúl ***** válasza:
Nem Sári, Kata :D (tényleg)
2012. okt. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

F.27.

Mindneki kategorizálható arcvonások, testalkat alapján, sok hasonló egyed él a világban ezek szerint. LEginkább azok a nők tetszenek, akik olyasmik, mint a Kate Beckinsale, Rhona Mitra, és a Monica Bellucci! De persze sok más is, csak írtam, hogy mik az igények :))

Testalkatra is pont olyan kell! Tehát nem gebe, és nem kékbálna.

Belső tulajdonságai hogy milyenek? Legyen a túl nyitott és a túl zárkózott kategoria között, legyen keves, és ami fontos, hogy aranyos is!!

Mosolygós is legyen, de ne röhögjön túl sokat. Elég ha mosolyog. Ne legyen buta mint az állat, viszont az is jó,ha nincs agymenése. A lényeg, mindenből legyen az optimális. CSupán ennyi az elvárás. Végülis ,szerintem nem olyan nehéz teljesíteni. :D

2012. okt. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok válogatós tehát külsőre nincsenek egyáltalán nagy elvárásaim,igaz nekem is vannak nő ideáljaim


Barna bőrű csajokért megőrülök,főleg ha ázsiaiak.Kifejezetten fontos a természetes szépség.Az az igazi nő aki smink stb nélkül is szépen néz ki,ezeket nagyon tudom díjjazni


Belsőre meg legyen aranyos,tudjon szeretni és ami nagyon fontos hogy értelmes legyen,ne buta p*csa,ez nem azt jelenti hogy ne lehessen vele hülyéskedni stb

2012. okt. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#10 Imádom a szőke hajat és a nagyobb melleket.De nem csak arra bukom..16/F
2012. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Legyen kedves, hűséges, megértő. Átlagos testalkat, ápolt és ne szemüveges. De a belső valamivel fontosabb mint a külső. 15/F
2012. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én is szőkés hajú vagyok, terveztem hogy befestem barnára, ezek után biztos be fogom..
2012. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én ideálom személy szerint a következő:


Külsővel kezdeném mert ilyen világban élünk :) :

Vékony alkat, lehet nagyon vékony is, kis fenék kis mell, kb legyen arányos, de legfontosabb az arc, szeretem a vékony hosszúkás arcú lányokat, a haj mind1, de gyengém a fekete, bár a környezetemben még nem volt rá példa :D


Belsőre nagyon fontos, hogy nyitott legyen a világot érintő témák iránt, és ne legyen földhözragadt, érdekes dolgokról is el lehessen beszélgetni vele, esetleg egy közös hobbi, vagy érdekelje az amit én csinálok és fordítva, hűség stb ilyeneket nem írok le, mert ez alap ha már párkapcsolatról beszélünk


Viszont legyenek hibái, amikért/amikkel együtt szerethetem, mert nekem is vannak!

2012. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!