Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki szeret sokat enni, mégsem dagadt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ja
2012. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

én :D 168 cm és 50 kg vok.. mindennap eszek csokit, imádok nassolni. jöhet chips, gumicukor, vagy bármilyen édesség. Főétkezéseknél is rendesen eszek a sok nassolás ellenére, és semmit nem hízok. szerencsés alkatom van :)


18/L

2012. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
en
2012. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én este 11kor még simán bevágok pörköltöket, meg hasonlót, ami van itthon...igazából nálam nem jó kérdés, hogy éhes vagyok-e, mert mindig az vagyok, de nem hízok, 53 kiló vagyok és 168 cm

16/l

2012. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sajnos. Utálom ezt az alkatot, egész életemben akármennyit ehettem semmi nem ragadt fel rám... 164cm 48kg vagyok, 21 éves.
2012. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, de kinek mi a sok
2012. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Azok a lányok, akik tinikorukban nassolnak mint az állat, de vékonykák, azok majd 30 év fölött fognak úgy meghízni, hogy igazi házi hárpiák lesznek belőlük. Jobb félni mint megijedni.
2012. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem feltétlenül, ez testalkat kérdése...

Öcsém barátnője 175 centijéhez 45 kiló, és ha nem látnám mennyit eszik, nem hinném el, mivel úgy néz ki, mint egy kóros anorexiás. Ebédre benyom egy 45 centis pizzát csakúgy lazán, és még éhes.

Egész nap egyfolytában eszik, és maximum a csöcsére hízik.

Azt mondta, náluk a családban mindenki ilyen, szülei is.


Hát ja, mondhatni őt kvára tudom irigyelni. :D

2012. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én szeretek enni, de sportolni is, ez a szerencsém..mert alapból nem olyan az alakatom, hogy bármennyit egyek ne hízzak:)

170 cm-hez vagyok 62 kg-..ez olyan átlag szerintem:)

2012. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

átlagos testalkatom van, szeretek enni, de sportolok is mellé :)

most is mindjárt kenek egy nutellás kenyeret :D

2012. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!