Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbségű kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségű kapcsolatokban élők lányok írjatok! A sokkal idősebb pasid nem gond? Miért?

Figyelt kérdés
Hogy néznek rád a szüleid, hogy a pasid sokkal idősebb?
2010. nov. 26. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
18 évvel idősebb volt a párom, mikor én voltam 23. Volt 2 gyereke is és elvált. A szüleim egy rohadt szót nem szóltak érte, inkább arra vannak kiakadva, mikor 16-17 éveseket szemelek ki. Fúú azt rühellik
2010. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban is írhatnád pl. neked mi számít nagy korkülönbségnek.

Köztem és a férjem közt 13 év van. 7 éve szeretjük egymást és nekünk nem gond a korkülönbség!Én 17 voltam amikor megismerkedtünk ő 30.

Szüleim soha nem tiltották, de nem is díjazták az elején, mondván " szebbet, gazdagabbat, fiatalabbat szerettek volna nekem". Ennek ellenére elfogadták és szeretik mert nagyon jó ember!!

2010. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond a nagy korkülömbség! Egy idősebb pasi már nemcsak megdugni akar, hanem szeretni vigyázni rád! Csak ne valami nagy májert keress, ott ugyanaz van mint a 18éveseknél.
2010. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

30 és 17? húha, az azért durva.


De hol ismerted meg?

Én 29 vagyok, ha odamegyek egy 17 éveshez akkor világgá fut szegény!!!! :D ?

2010. nov. 29. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy csak most válaszolok! Én vagyok a 17-30 :D

Most már 24-37 :D


Hogy hol?Budapesten :)ezen belül: Kutya sétáltatás közben. A kutyáink egymáshoz húztak! Elkezdtünk beszélgetni és szépen lassan egymásba szeretünk! Amikor "ki lett mondva", hogy járunk akkor már 18 voltam!Egy évig húztam az agyát, de kitartott!

Hát igen amúgy egy kicsit meg ijedtem amikor közelebbről is megláttam mert messziről azért 5 évvel fiatalabbnak tűnt, de helyes volt és nagyon kedves! Mai napig imádjuk egymást és azóta van már 2 kis babánk is!

Amúgy az azért hozzá tartozik, hogy én mindig is az idősebb érettebb pasikat szerettem! A korombeli fiúknak mindig csak a pia, cigi, buli, p.na volt a fő téma, ami ugye normális de én egy kicsit magasabb röptű partner kapcsolatot képzeltem el magamnak!


Meg van már az " áldozat" ???

2010. dec. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
...nem szoktam kutyát sétáltatni...
2010. dec. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!