Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok a párotokat hasbafújással csikizni, vagy veletek játszotta ezt már valaki?

Figyelt kérdés
Sokan emlékeznek a gyerekkori játékra, amikor tesók vagy szülők felülkerekedve nagy levegővétel után erősen hasba fújt, ami fura hangja mellett iszonyúan tudott csikizni. Ha nektek ez kellemes emlék volt, esetleg azóta is így szadizzátok meg időnként a párotokat, itt az idő kibeszélni, csikiz-e valakit, és hogyan, meddig érdemes csinálni, hogy vicces maradjon. :)

2012. okt. 5. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

?


már akinek van párja...

2012. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. 1-2 mpig szoktam akkor, úgy viccesnek tűnik. De ha a csikizést kéne viszonoznom akkor órákig kéne csinálnom :P
2012. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de a legváratlanabb helyzetekben s ez oda-vissza megy, csikizni könnyű, engem már annyira nem, rá kell h érezzen s ez ritka.

Meg néha van szívatás is, meg pl. utcán csináltunk műbalhét, jó volt mindenki minket nézett:):D Ő kezdte s én levágtam mire is megy ki a játék s nagyon jó volt.

Minek vegyük komolyan az életet.

Csak a távolság miatt havi 1-2x talizunk, de rem. hamarosan összetudunk költözni, Immár 8 hónapja vagyunk együtt:) Már ismerjük egymást annyira, h tudjuk hol a határ, meg nincs tabu szerencsére mindent meg tudunk beszélni. A legeslegjobb az életemben a Párom♥, persze viszont is!

2012. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!