Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek a komoly, erkölcsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a komoly, erkölcsös nők akikben van még tartás? Hol vannak azok a nők akik még értékelik a művészlélek kiszámíthatatlanságát? Hol vannak azok a nők akik nem a külső alapján döntenek a másik félről?

Figyelt kérdés
24 évesen eddig egyetlen ilyen nővel találkoztam.
2012. okt. 5. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az ideirkálok-sopánkodók sem erkölcs világbajnokok, és nem attól lesz egy nő erkölcsős, hogy összeáll egy holmi-akárki csúnya pasival, vagy művészlélekkel. Szerintem biztos találkoztál, komoly erkölcsös nőkkel, akikben van tartás, talán sok ilyen embert felszínről ítéltél, és ha találkoztál is, csak azért írtad le komolytalannak és erkölcstelennek, mert nem vagy ínyére.

Talán csak ti egyedül csináltok valamit rosszul, elvagytok a saját világotokban, és még be sem látjátok ezt, inkább széleskörű nőtömegek a hibásak. Pl. kikezdesz egy nővel, aki lekoptat, és kivagy akadva, hogy milyen erkölcstelen, mert lenézi a csúnya pasikat, de attól még lehet, hogy a következő pasija se lesz valami szép, de legalább tud vele bánni.

Miért kellene ráerőltetned bárkire is a művészlelked, kiszámíthatatlanságod? Elég szánalmas, pökhendi kérdés..

Ilyen nők vannak, csak keresni kell(talán épp az erkölcsteleneket szűröd ki), és ha találsz is egyet, akkor se légy meggyőződve, hogy le kell ragadnia melletted.

2013. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak, csak oda kell figyelni, én még olyan pasival sem találkoztam aki értékelte volna, ha egy nő erkölcsös és van benne tartás
2013. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A 18 évemmel még egyáltalán nem számítom magam az élet dolgaiban tapasztalt lánynak, mégis úgy gondolom, hogy egyre kevesebb általad keresett nő van, a tisztesség, a becsület és az erkölcsösség sajnos már szinte ismeretlen fogalmak a számukra(persze tisztelet a kivételnek), hiszen az a "menő", ha 12 évesen már "agyonhasznált k...rva" vagy... :/ én ezt elég szomorúnak tartom és próbálom magam abból a birkanyájként viselkedő közegből kivonni magamat, amely mindig az aktuális baromságoknak él. A művészlelkekről meg csak annyit, hogy én kifejezetten kedvelem az ilyen típusú embereket és csak csodálni tudom őket, és a róluk alkotott képpel sem tudok egyet érteni, miszerint ők b...zik vagy esetleg naplopó senkiházik lennének. A külső alapján meg próbálok nem ítélkezni és mindenkiben megtalálni a jót :) természetesen most nyugodtan lehet mondani, hogy persze így meg úgy, minden nő a külsőt és mindenkiben a pénztárcát nézi, de ez is csak egy berögzült sztereotipia, mert vannak kivételek.
2013. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!