Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem talál rám a szerelem, egy lány, aki képes lenne szeretni úgy, ahogy vagyok és én is őt viszont?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó pasi külsőre ez tény és inkább a csendes, kicsit félénk, értelmes, kedves fiúk táborát erősítem, de a legjobb barátaimmal és közeli ismerőseimmel tudok laza is lenni, csak ugye ezt kevesen látják, hogy milyen is vagyok valójában. Valahogy egy lány sem akar hozzám csatlakozni, velem lenni,nem érdeklődnek felőlem, nem látom a vágyat, a vonzalmat, pedig tényleg olyan sok csúnya fiú és lány elkel manapság, akkor vajon én miért nem kellek egy lánynak sem? Fura ez az egész, mintha egy ritka, különc lennék, akitől minden lány inkább tart távolságot vagy én látszanék ennyire ridegnek, esetleg csak arról van szó, hogy annyira csúnya vagyok, hogy így egy lány sem tud vonzódni hozzám?

2012. okt. 5. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kamenteket,szoval lehet hogy msr leirtak ezeket.Azert nincs baratnod,mert:a)nincs onbizalmad

b)tul visszahuzodo vagy

c)tul komoly vagy

Biztos vannak olyan lanyok akiknek te tetszel csak tul el vagy szomorodva hogy eszrevedd oket.Probalj lazabb lenni nem csak a legjobb barataid kozott.

2012. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!