Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. (? )

Figyelt kérdés

Nos, az osztályban van az egyik lány aki menő, és ő mondta h az mondta a fiú (akiről szó van) h kedvel engem, és csak 2 dolog rossz bennem: kicsi a seggem és a mellem.

Én kedveltem, na de így! Foglya magát és kitálal másnak arról h hogy nézek ki!!!! Nem tudom mit csináljak vele: verjek be neki v mit? pls help!



2012. okt. 5. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
LB? Az egy társkereső oldal rövidítése: LoveBox. Már ne haragudj, de olyan nincs, hogy szeretnék nagyon szerelmes lenni. Illetve olyan van, hogy szeretnél, de ez vagy megtörténik, vagy nem. Ha eldöntöd, hogy szerelmes leszel ebbe vagy abba, akkor nagyon rá fogsz baszni.
2012. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát igen 13-mak vagyunk, és én is ezen kiakadtam, hogy ezeket nézi rajtam!!!!!! Sportos alkat vagyok, de nem ez a tégla alkat.
2012. okt. 5. 22:15
 13/18 A kérdező kommentje:
LB : Legjobb Barátnő, de nem az, hanem inkább felejteni szeretnék, és van eg olyan érzésem,hogy ezz vmi gyikfailra tuti fel fog kerülni... XD
2012. okt. 5. 22:17
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te ilyen 14 év körüli lány lehetsz. Majd ha egy picivel idősebb leszel, rá fogsz jönni, hogy a fiúk nem a mellméret és a segg alapján járnak egy lánnyal. Hanem az alapján ami a lány kisugárzásában van. Pl. jófej, lehet vele normálisan beszélgetni. A másik dolog meg az, hogy az osztálytársad. És lehet, hogy kedves meg minden, de a többiek előtt megjátssza magát és emiatt olyan "bunkó". A tanácsom: oltsd le! Hidd el, hatásos. Te is támadj vissza ugyanúgy. Valamilyen testrészére mondj valami sértőt. Aztán ki tudja? Lehet, hogy az oltások miatt egy igazi csajnak fogsz tűnni előtte, és még lehet, hogy össze is jöttök.
2012. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezért ne verd be a képét, és ne is szólogass be, úgy csak még jobban fog látszani, hogy érdekel téged. Ne törődj vele. Egyébként, meg joga van ilyet mondani, ha így gondolja. Gondolom a barátnőd kérdezte őt felőled, ő csak a véleményét mondta el. És valószínűleg azt se tudta, hogy neked tetszik.
2012. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igazából nem hiszem h pont rólam kérdezte, mert nem vagyunk úgy jóban (bonyolult)
2012. okt. 5. 22:23
 17/18 Zoli0325 ***** válasza:
Szerintem ha képes vagy rá és úgy érzed megtudod csinálni bolondítsd magadba amennyire csak tudod úgy hogy nem engedsz neki semmit se csók se simi (ez úgy gondolom nektek lányoknak nagyon jól megy) és aztán ejtsd pofára mindenki előtt! :-)
2012. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon kicsi vagy, vagy lehet, hogy csak gondolkodásban. Nekem mondja, hogy seggem van. Ha rólam így beszélne, hát örökre elkapálta magát, még ha ki is lóg szájából. Neked meg mondom, hogy ha jó magyaros lennél, akkor talán ezt a dolgot is jobban tudnád kezelni.

Hidd el, hogy számodra még fontosabb lenne a Magyar.

2012. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!