Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyszer lehet belőlem?

Figyelt kérdés

[link]



pontozzátok kérlk.:)


ja amúgy énekrs


2012. okt. 5. 22:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a hangod, de ez a Vienna, nem az Uptown Girl :)
2012. okt. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A hangszíned szép, de hamis vagy.
2012. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

utolsóelőtti:D

nem mondod?:D::D

Oda van alulra írva hogy ez melyik :DD

2012. okt. 6. 09:59
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]


itt egy másik.Ez szerintem jobb lett..:)

2012. okt. 6. 10:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Szexi a hangod...

...b@ssza a fülemet!


Na jó, csak vicceltem, nem hagyhattam ki és bocsánat a trágár kifejezésért!

(csak beleolvastam 1-2 hozzászólásba)

Nekem is tetszik a hangod. Szerintem magyarul énekelj, egyrészt az akcentus miatt, bár ezt lehet orvosolni, biztosan jobb lesz majd. Másrészt magyar vagy, énekelj magyarul. Persze nincs bajom azzal, ha valaki külföldi dalokat énekel. Örömből csináld, ne azért mert sztár akarsz lenni. Ne add el a lelked, ha egyszer befutsz, hogy kihajszolják belőled a szuszt, minél több fellépést lenyomatnak veled, aztán 2-3 év múlva a kutya se emlékszik rád. Kívánom, hogy ne így legyen, haladj a saját tempóddal és ne írd alá az első utadba eső szerződést. Ha tényleg igény van arra, amit csinálsz (szerintem van), úgyis többen ajánlanak majd és válogatni is tudsz közülük. Bár ilyen téren a piac eléggé telítve van a megasztár, iksz-faktor és társai "sztárgyárak" miatt. Másnak kajára nincs pénze, de arra van, hogy évi 8-10 "sztárt" kitermeljen a média. Az internet nagy segítségedre van, egy régebbi munkatársam is énekel, felraktam a számait egy videómegosztón, mert megkért rá. Nem hittem, hogy annyira jó lenne (vagy csak nekem nem tetszett annyira), de elég sokan nézték. Először csak a környező országok magyarjai, aztán jött angliai magyarok kommentje, majd egy olasz emberke keresett meg e-mailben, hogy ajánlata van. Írtam, hogy nem én vagyok a videón és megadtam a munkatársam elérhetőségét. Nem tudom mi lett a dologból, mert akkor már nem találkoztam az illetővel kb 1 éve és azóta sem, de remélem összejött neki és olyan örömmel csinálja, mint mikor napi szinten találkoztunk.


Sok szerencséát kívánok hozzá!

2012. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Oszt a videó alá akkor mér Uptown Girl van írva?
2012. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
talán mert a másik alap nem volt fent??
2012. okt. 15. 08:10
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem te voltál az, aki egyszer feltett ide egy demo-t, amiben Pinktől énekelte a Perfect-et?


Egyébként annyit tudok mondani, hogy ha csiszolod a hangod, nagyon jó leszel, most még picit hamiskásabb, de fog ez menni... :)

2012. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!