Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem jött meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jött meg neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk 2 hónapja (elégrég azóta nem volt időnk rá)... védekeztünk de semmi se 100%-os...


Aztán utána késett neki de 8-10 nap késés ami komoly... de megjött.


Ebben a hónapban megint csak késik neki 7 napja. Jelek különösebben nincsennek. enyhe hányinger de semmi más


elvileg ez ha terhes lenne most lenne 8-10 hét.


Azért kérdem mert nagyon aggódok érte iszonyatosan és ő is megvan ijedve.


Előre is köszönök minden választ. a plussz infó kell kérdezz és válaszolok.



2012. okt. 5. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

nem kell plusz infó.

fogsz 800 Ft.ot besétálsz a patikába, kérsz egy tesztet és megcsináljátok.


Mi (MI) nem voltunk ott. Így hímivarsejt számlálást sem végezhetünk (a mikroszkópról már ne is beszéljünk, amit közétek kellett volna ékelni).


Szóval mi a kérdés? Vagy inkább csak egy ismeretlentől akarsz megnyugtató szavakat?

2012. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az együttlétetek utáni vérzés normális volt, vagy kevesebb?

Holnap mindenesetre az első dolgotok legyen egy terhességi tesztet venni. Utána vagy megnyugodtok vagy el lehet kezdeni gondolkodni, hogy hogyan tovább.

2012. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az együttlét alatt nem volt vérzés. De együttlét utáni mensese normális volt csak sokat késett.
2012. okt. 5. 23:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek. Teljesen jogos amit írsz. De nem vagyok jártas ebben és hasznos tanácsokért jöttem sztm nem terhes mert rendesen védekeztünk. egyéb problémákra lennék kíváncsi meg tapasztalatokra.
2012. okt. 5. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem úgy értettem, hogy az együttlét alatt vérzett. :) Hanem az azt követő első menstruációra utaltam. Ha az normális volt, akkor lehet, hogy a stressz vagy egy betegség okozta a késését. De azért a biztonság kedvéért teszteljetek. Párodat viszont negatív eredmény esetén is küld el orvoshoz. Egy ciszta is okozhat ilyen késéséket. jó, ha látja a nődoki.
2012. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy terhes vagy medvedisznóember
2012. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt kellene tudni, hogy a lány hány éves, és előtte normális volt-e a menstruációja.
2012. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18 és igen normális volt előtte
2012. okt. 6. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!