Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőről aki mindenféle udvarlás nélkül úgy hozza a pasi tudtára hogy akar valamit ha váratlanul ágybarántja?

Figyelt kérdés
De nem alkalmi hanem komoly kapcsolat céljából ha ezt teszi a nő két héttel az előző pasija dobása után? Mert szerintem ez így gáz, előtte illene udvarolni is.
2012. febr. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
te ki vagy a pasi vagy a nő?és mennyi idős vagy?
2012. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TÖK GÁZ. először is azt hiszi ribanc vagy és hülye, akivel akármikor lehet játszadozni. intelligens nő megoldja máshogy is
2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatnál ez nem nyerő ötlet.

Kivételt az képezi ebben az esetben ha az illetőt régóta ismered közelebbről. De egy idegen azt fogja gondolni hogy mindenkivel ilyen vagy. Én is elgondolkodnék rajta ha igy közeledne hozzám egy nő hogy vajon hanyadik lehetek neki a sorban? Meg mért venném komolyan?

De azért a másik végletbe se szabad átesni mint sok nő..

Pl oda van a pasasért de a pasas meg azt hiszi utálja vagy közömbös a nőnek. 27/F

2012. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Barátom járt így, ő 21 szűz volt, a nő 33 Milf 3 gyerekkel egyedül. A barát bement a lakásukba (cigit kérni) aztán a nő szó szerint letámadta. De előtte semmi előjel nem volt erre. Azóta fél éve veszekedésekkel de együtt élnek.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

2012. febr. 27. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem frankó, egy körre simán jó, ott, akkor.
2012. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!