Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem, miért keres vajon mindig?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel jártam egy rövidebb ideig, de tulajdonképpen ez csak egy irányú szerelem volt, furcsa viszont, hogy mindketten jól éreztük magunkat. Aztán ez a srác dilis lett, letiltott facebookról, msnről, nem is keresett fél évig, de előtte megalázott, átvert, becsapott, hazudott.. stb.. aztán nemrégiben kb két hete megkeresett és azóta beszélő viszonyban vagyunk megint, nem ordítottam le a fejét, meg semmi, randiztunk is már párszor, de pl azután is elhívott randizni, hogy megmondta: kicsi a mellem, nem feszes a fenekem .. és, hogy a szex se jó velem.. a barátai előtt nem akar engem felvállalni, egyedül a legjobb barátnőm tud róla, de ő is suttyomban.. nem akarom elveszíteni, nagyon ragaszkodom hozzá, de pl ez év első félévében is majdnem öngyilkos lettem miatta.. nem tudom elengedni, fontos, hogy tudjak minden mozzanatáról, az illata az megőrjít, mégse érzem már azt a hűbele nagy szerelmet...mégis ha nem beszélünk egy napig, az rossz.. Nem tudom, miért ilyen.. messziről is látszik, mennyire jó páros lennénk, eddig az összes barátnője közül én kérdezem meg minden nap tőle, hogy hogy vagy, mi újság van, én szeretem.. tudni kell róla, hogy egyedül él, az anyukájával nincs jó kapcsolata és nem kapott életében elég szeretetet senkitől..

tőlem megkapná, mégis úgy érzem, leszarja ezt a szerelmet.. ugyanakkor mégis élvezi..

Csak az én esetemben ilyen bonyolult a szerelem?? :/

18/L, ő 18/F


2012. okt. 6. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
szeret téged szerelemből,és előről ujra akarja kezdeni a kapcsolatotokat.megbánta ami tett veled,nem tudott elfelejteni
2012. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!