Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen beképzelt csajok/pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen beképzelt csajok/pasik mit lépnek a megalázó helyzetekben?

Figyelt kérdés
Pl amikor tök rondák mert mondjuk betegek, v szenvednek mert gondolom őket sem kerüli el a fájdalom és szinte már könyörögnének a segítségért.. megteszik h segítséget kérnek?
2012. okt. 6. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az teljesen más probléma ha beteg valaki és nincs jól.


mint pölö párt találni meg kapcsolatok..


ne légy hülye!

2012. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
annyira nem, mert az ilyen tökéletes, menő, határozott, bunkó stílusú alakok vajon milyenek amikor betegek v kellemetlen helyzetbe kerülnek?
2012. okt. 6. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Sírnak, mint egy 2 éves.
2012. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Ez nem a beképzeltségen múlik. Pl. nem tartom magam se tökéletesnek, se beképzeltnek, de segítséget nem szoktam kérni semmilyen esetben. Az élet megtanított rá, hogy ha valamit akarok, azt magamnak kell megoldani, senkire nem támaszkodhatok. Az emberek zöme ugyanis nagyon önző, bár sokan tagadják, illetve észre sem veszik magukon.
2012. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én betegen is kifestem a szemem és a szemldököm...ha másra nem is vagyok képes, ki v.hogy kipusszogok az ágyból hogy a fejem jól nézzen ki

sosem könyörgök, maximum kérek, hogy légyszíves tedd ezt meg azt.

nem tudom milyen megalázó helyzetre gondolsz... beszól valaki? ha túl nyomi vissza se szólok csak fintorgok egyet vagy kivisítom a barátnőimmel és akkor ő ég.

ha meg menő, akkor valahogy őt hozom még annál is cikibb helyzetbe...pl. leöntöm a fehér gatyáját kávéval az ülepénél, bármi.

2012. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ez is jó példa h leöntöd vmivel egy mindig tip-top tökéletes , menő vkinek a ruháját :D

h akk mit reagál amikor kiröhögik..

2012. okt. 6. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Én elég egoista vagyok, szép vagyok mások szerint is, legtöbbször semmi bajom, és legyőzhetetlennek érzem magam. Most itthon ülök szombat este, egyedül, betegen, fújom a kivörösödött orrom és harákolok. És mindjárt leszakad a derekam, úgy fáj, hétfőn mehetek orvoshoz vele. Ha nagyon megszívtam, akkor ez egy öröklődő betegség miatt van, és műteni kell. Frankó.

Mit tudok tenni? Nyögdécselek mikor felkelek, és nincs jó kedvem. Kitől kérnék segítséget? A barátaim nem akarom, hogy így lássanak, a szüleim meg már így is eléggé aggódnak, nem akarom megijeszteni őket még jobban. 16l

2012. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, hasznosak :)

ilyenekre gondoltam mint az utolsó 2 is.

2012. okt. 6. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy regi haverom, aki nagyon szeret masoknak beszologatni, sokszor akar ugy is, hogy az mar idonkent megalazo a masik szamara (legalabbis az en megitelesem szerint).

Amikor valaki nem erzi jol magat, rosszul van es ezt szova teszi, akkor mindig olyanokat szokott mondani, hogy "most mit sirsz itt?!", "ne legyel mar ilyen balf*sz!" es hasonlok, viszont amikor o kicsit rosszul erzi magat, akkor gyakorlatilag ugy tesz, mint aki a halalan van es elvarja, hogy mindenki sajnalkozzon es korulugralja ot.


Egyszer egyutt nyaraltunk es kicsit elkezdett szurni a gyomra, es persze azonnal rohanni kellett be a korhazba az ugyeletre, meg telefonalt az anyukajanak, hogy o bizony a halalan van. Persze nem volt semmi baja.


Erdekes egy figura, nem kisgyerek mar. En betudom ezt a viselkedest annak, hogy kiskoraban keves figyelmet kapott, ami kesobb igy csapodott le benne.

2012. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!