Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolatból vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatból vissza a szingliségbe. Nektek hogyan és mennyi idő után sikerült át állni?

Figyelt kérdés

2 év után szakítottunk párommal, nem is fáj annyira, inkább üresség és kicsit nem találom a helyem érzésem van. Első komoly kapcsolat, első szerelem volt..:)


Ti hogy váltottatok át egy komoly(abb) kapcsolat után vissza az egyedülállóságra? Feszt buli-pasi-ivás vagy depizés?


2012. okt. 6. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hét depi, utána rengeteg munka és tanulás.

Hogy mikor sikerült átállnom? Nem tudom igazán. Ez egy folyamat, azt hogy teljesen jól működöm még most sem mondhatom, pedig már eltelt fél év.

Folyamatosan keresem az okokat, hogy miért történt ez, és miért nem lehet szeretni. Szerintem ez sosem fog elmúlni,talán akkor ha végre megtalálom azt, aki értékelni tud.

2012. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak simán eltelt kb két hónap és új szokások, hobbik vették át az "üresség" helyét. Fel se tűnt, csak úgy észrevettem, hogy átálltam a szingliségre. Ez jön automatikusan.

21L

2012. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy szerelem nekem 3 évig tartott. Nem én vetettem neki véget, így eléggé megviselt, ráadásul nagyon csúnya szakítás volt. De az a típus vagyok, aki mindent megtesz hogy azonnal talpra álljak. Egy hét múlva már randiztam - persze az egészből nem lett semmi, inkább csak figyelem elterelés volt azt hiszem.


Én elég sokáig nem találtam a helyem, bár ezt rajtam kívül senki nem tudta. Én is belevetettem magam a munkába és a tanulásba.


Azt hiszem nagyjából 2-3 hónap lehetett, mire megszoktam, hogy már minden csak emlék, és mindenről csak múlt időben beszélhetek. De a helyemet még jó sokáig nem találtam. Sok programot csináltam, igyekeztem nem otthon lenni.

2012. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Három hónap, intenzív sportolás.
2012. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ:)
2012. okt. 6. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A szingli eletbe visszaällni megvältäs, majd az lesz nehez, ha megint lesz kapcsolatod es vele együtt sok kötelesseg.
2012. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennek veszélye nemigen áll fent jó darabig..
2012. okt. 6. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Sörözés haverokkal, edzés, felszabaduló idő tanulásra fordítása, randizás minél több csajjal, minden komoly kapcsolatra utaló szándék nélkül. Egyelőre hatékony megoldásnak tűnik, néhányszor már bejött.

25/F

2012. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!