Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Léptetek már ki komoly boldog párkapcsolatból azért, mert kíváncsiak voltatok arra, hogy milyen egy másik pasi egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindketten az első komoly vagyunk egymásnak, és nálunk 1,5 év után majdnem így lett vége. Időben kiderült, hogy nem egy másik szerelem (barátom iránt, akinek szintén szimpi volt, miattam lépett vissza a srác), mert engem szeret, de a kíváncsiság messzire hajtotta és most döbbent rá (szakítás után), hogy mit veszíthetett volna a barátnőm. Mivel a barátommal kavart volna, így leültünk a sráccal és mindent megbeszéltünk, arra jutottunk, hogy fiatal, tapasztalatlan a csajom és benne látta meg azt, aki a kíváncsiságát ki tudja elégíteni:(. Barátom visszalépett, barátnőm megbánta, én meg újra összejöttem vele. Mindhárman komolyan szenvedtünk, mivel fél éven keresztül folyamatosan erősödött és közelebb kerültek egymáshoz, de senki nem mert beszélni róla. Most mindenkinek jobb, hogy leültünk és tisztába tettük az érzéseinket! Barátnőm 19, én 23, barátom 22 éves.
2009. nov. 9. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. De nem sokon mult.
2009. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kár volt, a másik pasi annyit nem tudott a randin, hogy kell beszélni a pincérekkel. Pillanatok alatt eltűnt minden érdeklődésem iránta :) Szerencsére a kedvesem visszafogadott. Ennek egy éve, két hét múlva pedig költözünk az első közös lakásunkba :)

21/L

2009. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek:


Hogyhogy nem sokon múlt? Erősebb volt a szerelem mint a kiváncsiság?

2009. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért van ez a nőknél néha, hogy boldog párkapcsolatban élnek, mégis kilépnek, mert kiváncsiak.
2009. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már szakítottunk, de nem bírta 1 napnál tovább és én sem bírtam nem visszafogadni.Ígéretek voltak, de nem tudta megtartani (jöttek a hazudozások), ebből idáig jutottunk, így kialakult újra a 3-as felállás!Most is kaptam ígéretet mindenre, ebben az esetben a barátom is megígérte (csak tegnap mertünk leülni és mindent feltárni), hogy tiszteletben tartja a döntését, mint ahogy én is...
2009. nov. 9. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Almodozik az ember neha, hogy milyen helyes az a masik, meg elkepzeli milyen lehet vele. En legalabbis ilyen vagyok, de soha nem hagynam el a parom kivancsisagbol se. Van egy gyerekünk. Boldog vagyok.Mar nem lehet nekem ujat mutatni, szoval nem vagyok kivancsi.
2009. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vok.


Háát. nem is igazán tudom hogy alakult ki az az egész.

Persze erősebb volt az érzés, a szerelem a párom iránt, mint a kiváncsiság, ami már-már nem az volt hanem szeretet.

De jól döntöttem. :)

2009. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!