Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy ez itt így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy ez itt így van?

Figyelt kérdés

Felteszik a kérdést, és NEM ÉRTIK a választ!! Nem akarják meghallani, inkább addig kérdeznek amíg nem azt kapják amit hallani akarnak, függetlenül hogy mennyire tükrözi a realitást a válasz!!

Mennyire durva már?!


2012. okt. 7. 18:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ebből nagyon komoly dologra jöttem rá!! +1 nézőpont a világ működéséhez..
2012. okt. 7. 18:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan kérdés amit tényleg nem lehet érteni!
2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem figyelmetlen voltál. Régen ettől fizikai fájdalmaim lettek volna :D
2012. okt. 7. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez így van, nem nagyon tudsz mit tenni ellene.

...

:D

2012. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdező arra gondol, hogy például XY leírja hogy őt hogy megbántották, de a sztorból kiderül, hogy igazából ő a hibás. Kapja az oltást, mire új kérdést ír ki, abban bízva, hogy ott majd együttérzőbbek lesznek vele, esetleg elhallgatja/elferdíti azokat a részeket, amikért oltást kapott.


Én viszont az ilyen szélbe kiáltott panasz típusú kérdéseket nem értem, mint ez is itt. Fogalmam sincs, hogy mitől lesz jobb bárkinek attól, hogy ezeket kiírják.


Most hogy így egymásra találtunk kedves kérdező, mondd már el, mitől jobb most neked?

2012. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így van remény hogy amit megnyilvánulok az oldalon, annak valaki a hasznát veheti, mert valaki észleli a megdöbbentően ostoba emberek jelenlétét rajtam kívül. Emlékeztet, hogy nem vagyok egyedül :)
2012. okt. 7. 19:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig többet tanulok itt az emberi pszichéről is viselkedésről, mint bárhol máshol! Azt sem tudom kizárni, hogy egy két éven belül csúcs marketing szakember lehet belőlem :)
2012. okt. 7. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
megosztanád velem a tapasztalataidat, engem érdekelnének.
2012. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez elég komoly tapasztalat ami első sorban a kapitalizmus érdekeinek megfelelő törekvések következményeire, tehát konkrétan az itt tapasztalt pszichotikus attitűdre és tulajdonságaira vonatkozik. Gondolok itt ezen illetők kiszolgáltatottságára, befolyásolhatóságára és nem utolsó sorban a szép fokozatosan romba dőlő életeikre. És persze arra, hogy tudattalan mennyire ragaszkodnak ehhez, és nyerik belőle identitásukat. Rendkívüli kiterjedésű témakör, azt kell mondanom!
2012. okt. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!