Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vette a lapot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vette a lapot, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akiért már pár hónapja oda vagyok. Suli óta elkezdtem lépni felé,egyre többet vagyunk együtt. Szoktunk hülyülni,meg hülyeségből piszkáljuk egymást. Meg az osztályban direkt nekem jön..(tudom,hogy gyerekes,de mi élvezzük. :P ) PLusz voltunk együtt buliban,és hívtuk egymást táncolni.

Szerintetek ezt azért csinálja,mert bejövök neki,vagy csak haverságból?

És tudhatja,hogy tetszik nekem?

Viszont a gond az egészben,hogy a barátnőmmel ugyanezeket csinálja,sőt szinte még jobban..bár ők régebb óta jóba vannak.És néha úgy érzem,hogy a barátnőmet szereti,és ezért én háttérbe szorulok. De a barátnőmnek van barátja.Mégis néha úgy érzem,hogy neki is tetszik a srác.

Szerintetek lépjek felé tovább,vagy felejtsem el?

16/L


2012. okt. 8. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mond el neki.Vagy fogd meg a kezét.Esetleg csókolj.
2012. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, rengeteget szenvedtem a srác miatt. Most ott tartunk, hogy alig beszélünk. Valószinüleg félreértettem a jelzéseit..
2012. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy neki, hogy te vagy a barátnőd, azért viselkedik ugyanígy mindkettőtökkel, hátha az egyik veszi a lapot. Talán konkrétan elő kéne hozakodnod a témával, mert ebből amit leírtál nem úgy tűnik, mintha annyira közelednél felé.
2012. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és minél előbb, nehogy a barátnőd megelőzzön.
2012. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chooseyourdestiny ***** válasza:

nálam teljesen ugyanígy volt.

a barátnőmmel kedvesebb volt többet hülyültek de neki volt barátja aztán a végén elmondtam mert már nem bírtam és az lett a vége hogy egy ideig nem beszéltünk és el kellett felejtenem :')

azért neked még sikerülhet :OO de tényleg mondd el neki. én is megbántam h szenvedtem miatt mikor sokkal előbb tisztázhattam volna. sok sikert :D

2012. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem is mondd el neki, amit érzek iránta, különben csak szenvedni fogsz.

Demon@

2012. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Demon@ tudom hogy csak véletlen elgépelés az +érzek+ de olvasd így újra amit írtál sírtam a röhögéstől. Komoly fenyegetés! :))


Köszönöm ez most jól esett épp nem volt valami jó kedvem..

2012. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!