Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért nem kell vékony, alacsony fiú, amikor szerintem mi vagyunk a legaranyosabbak?

Figyelt kérdés
Fiúként valamiért a vékony, alacsony fiúkat tartom vonzónak, őket tudom elképzelni a vékony, alacsony lányok mellé, de sajnos a lányok ezt nem így gondolják. Hülyén hangzik, de jobban szimpatizálok is egy alacsony, vékony sorstárssal, könnyebben és gyorsabban összehaverkodom, miint egy két méteres 100kilóssal például. Mondjuk szívás, hogy a lányoknak csak a magas pasik kellenek, legyenek azok vékonyak vagy húsosak, izmosak. Szóval mi alacsony, vékony fiúk szívtunk rendesen. Csak olyan kevés, ritka, kihalófélben lévő lányoknál lehetne esélyünk, akik nem a külsőt nézik. Mert cuki, aranyos fiú a kutyának sem kell. :S
2012. okt. 8. 23:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Kérdező neked milyen lányok jönnek be? a vékony, kis mellű, kis fenekű, és túl alacsonyak?
2012. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
ha aranyosat akarok akkor veszek egy kiskutyát... -.- egy pasinak nem aranyosnak kell lennie!!!
2012. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Egy vékony pasi ha megválik ruháitól olyan mint egy kisfiú...mi vonzó lehet benne?

A te esetedben ez egy rettentően kis mellű, vékony lányt jelent...gondolom neked sem ez az ideálod.

2012. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Amúg miért teszed fel naponta ezt az idióta kérdést?
2012. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Amúgy
2012. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Kikérem magamnak, alacsony ( kevesebb, mint 170cm ) srác vagyok és én is vékony vagyok 55kg. De szikár ( minden izmom, kivehető ). És férfiként viselkedek, jó kiállásom van. Nem azt mondom, hogy én vagyok az adonisz, de azért no. De amúgy meg a kérdezőnek, mi a francért akarsz aranyos lenni? Egy férfi, akármilyen testi adottságokkal rendelkezik, ha férfiként viselkedik, a lányoknak megtetszik. És pont...
2012. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy tényleg, ez a kérdés ki van rakva 300 milliószor! MODERÁTOROK FIGYELEM IP ALAPJÁN KÖRÖZZÉTEK MÁR LE EZT AZ ÜRGÉT, MERT MÁR A T@K@NK TELE VAN VELE!
2012. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Esküszöm, annyit vekeng ezen a témát (meg azért biztosan nincs egyedül, több ilyen szerencsétlen is lehet itt), hogy holnap a buszon lefejelem az első alacsony fiút. Eddig, észre se vettem, hogy alacsony egy fiú, ah szimpatikus volt, de az ilyen hülyék belém beszélik, hogy milyen gáz. hát akkor ezentúl csak a magas fiúkat fogom megnézni. köszönjétek meg magatoknak törpicúrok
2012. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

170 centire nőttem. nem kell 2m-es pasi, de legyen már olyan 170-180 centi között

nem tartom vonzónak azt aki csak a hónaljamig ér, nem érzem nőnek magam mellette

nem attól férfi egy férfi nekem ha kétajtós szekrény sőt, a vékonyabbak tetszenek mert én is csak 50 kiló vagyok, de én Fel Akarok Nézni a pasira. vagy legalábbis elvárom hogy egyvonalban legyen a szemünk.

bocs

2012. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#7: B@szhatod, ha mobilnete van, csak egy kapcsolat bontás - újrakapcsolódás, és változik az IP.
2012. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!