Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért nem kell vékony, alacsony fiú, amikor szerintem mi vagyunk a legaranyosabbak?

Figyelt kérdés
Fiúként valamiért a vékony, alacsony fiúkat tartom vonzónak, őket tudom elképzelni a vékony, alacsony lányok mellé, de sajnos a lányok ezt nem így gondolják. Hülyén hangzik, de jobban szimpatizálok is egy alacsony, vékony sorstárssal, könnyebben és gyorsabban összehaverkodom, miint egy két méteres 100kilóssal például. Mondjuk szívás, hogy a lányoknak csak a magas pasik kellenek, legyenek azok vékonyak vagy húsosak, izmosak. Szóval mi alacsony, vékony fiúk szívtunk rendesen. Csak olyan kevés, ritka, kihalófélben lévő lányoknál lehetne esélyünk, akik nem a külsőt nézik. Mert cuki, aranyos fiú a kutyának sem kell. :S
2012. okt. 8. 23:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Menj gyúrni.
2012. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Ez vicces... 17-éves vagyok körülbelül a 170 centit éppenhogy súrolom minden nap járok edzőterembe adom a külsőmre és ruhákat is mindig a legújabbakat veszem , és jelenleg is van egy nagyon szép barátnőm :D...
2012. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22-es, mert te pozitív ember vagy. Fogadok, sok lánynak fel se tűnik, hogy "alacsony" vagy. 170 szerintem nem is alacsony. Magasabb nálam 6 centivel, tehát teljesen oké :)
2012. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A 170 cm rohadt alacsony, én is akkora vagyok. Az egyetemen az összes nő magasabb vagy vagy egy magas velem, ami nagyon degradáló érzés. Ráadásul csak levegőnek nézik ilyen "magassággal" az embert. Sajnos ez van az alacsony férfiaknak nem terem babér sem a társas sem a munkahelyi pozíciók tekintetében. Én nem vagyok vékony, de ha tudsz ezen próbálj változtatni, mert ez az alacsonyság mellett eléggé rontja az amúgy sem fényes helyzetet. Az alacsony <175cm férfiak kb.: a nők 10%-nak jönnek be, hiszen fontosabb a 10 cm-es tűsarkú és barinők véleménye. Szóval szedj fel néhány kg-ot és melózz valamit, az eltereli az ilyesmi rossz dolgoktól a gondolataid... :)
2012. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"hiszen fontosabb a 10 cm-es tűsarkú és barinők véleménye"

no, azért a nőért, akinek ez a fontos, nem kár, sírjon utána a Danny de Vito

(L)

2012. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

23-as a 6 cm szerinted elég? és ha veszel egy magas sarkút ami több mint 6 cm?

180 cm alatt alacsony egy férfi akár tetszik, akár nem!

2012. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

utolsó és te centivel mászkálsz az utcán meg ismerkedsz? egy 178 cm-es és egy 182 cm-es ember között nem veszel észre különbséget, kivéve ha direkt egymás mellé állnak és méregetik magukat, de akkor is nézd már meg hogy mennyi az a 4 centi pl.


és most akkor a 178 pl már alacsony, nevetséges férfi? érdekes. Amúgy én pont ennyi centi vagyok, és észrevettem hogy igen sok csaj magasabb nálam egyetemen, vagy egymagas. De állítólag helyes vagyok, magabiztos, határozott, okos...mégsem mernék egy akár 1-2 centivel magasabb nőnél bepróbálkozni az ilyen vélemények miatt mint a tied :)

2012. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!