Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért nem kell vékony, alacsony fiú, amikor szerintem mi vagyunk a legaranyosabbak?

Figyelt kérdés
Fiúként valamiért a vékony, alacsony fiúkat tartom vonzónak, őket tudom elképzelni a vékony, alacsony lányok mellé, de sajnos a lányok ezt nem így gondolják. Hülyén hangzik, de jobban szimpatizálok is egy alacsony, vékony sorstárssal, könnyebben és gyorsabban összehaverkodom, miint egy két méteres 100kilóssal például. Mondjuk szívás, hogy a lányoknak csak a magas pasik kellenek, legyenek azok vékonyak vagy húsosak, izmosak. Szóval mi alacsony, vékony fiúk szívtunk rendesen. Csak olyan kevés, ritka, kihalófélben lévő lányoknál lehetne esélyünk, akik nem a külsőt nézik. Mert cuki, aranyos fiú a kutyának sem kell. :S
2012. okt. 8. 23:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A lányoknak nem csak a magas fiúk, izmos fiúk tetszenek. Alacsony, átlagos testalkatú vagyok, nem befelé horpadok, és nem egy alacsony vékony srácot láttam már, aki tetszett. Annyi, hogy a magasságoddal nem tudsz mit kezdeni, de hízni, izomra gyúrni azért biztos tudnál.
2012. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy még annyit a kérdezőnek, hogy ha egészséges, semmi betegsége nincsen, akkor tegyen a vékonysága ellen, és ne itt picsogjon, mert az szánalmas. Én beteg vagyok, azért vagyok vékony, semmit nem tehetek ellene, de nem síránkozom itt éjjel nappal. Felb@sz az ilyen nagyon!
2012. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A magasságod adott, a génjeidbe van kódolva, ezt megértem, hogy ezen nem tudsz változtatni, de a gyúrás kihagyására nincs mentség!!! nem létezik jó kifogás arra, hogy ne sportolj. Nekem, mint óriásnak, a pici vékony fiúk ellenszenvesebbek, mert olyan b.zisan néznek ki. Attól még, hogy valaki alacsony, még lehetne izmos, sőt azt is megsúgom hogy az öltözködéssel is sokkal férfiasabbá tehetjük magunkat. Én meg úgy látom, hogy a lányok a vézna, aranyos pasikra buknak, akikben több a nőies tulajdonság, mint a férfias. Ez látszik a stílusukon, öltözködésükön és a testalkatukon is.


Igaz, hogy a nők nagy része vonzóbbnak találja a magas fiúkat, de a külső nem minden! Nagyon számít még a duma, stílus is. Van olyan ismerősöm aki közel 200 magas de nem tud csajozni, mag olyan is van aki kb 160 és rengeteg nője volt már, minden buliban felszed néhányat.


Persze az én véleményem szubjektív, hiszen nekem a mániám, hogy a legerősebb férfi, legkeményebb harcos legyek, és a stílusom, öltözködésem is a Terminátor filmeket idézi. Szóval azt mondom, a férfiasságba belefér egy kis aranyosság, hiszen gyengédnek, romantikusnak kell lennünk, de messze nem az aranyos a legmeghatározóbb tulajdonsága egy igazi, férfias férfinak, hanem a magabiztosság, a siker, a stílus na meg persze az erő.

2012. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem sportolok. Sőt imádok edzeni, persze házilag tolom, itthon, és nem olyan mértékben, hogy állatra ki leszek gyúrva mondjuk pár év múlva. Se pénzzel, se kajával nem bírnám, meg feleslegesnek is tartom, csak azért edzek, mert szeretek és fontos az egészséges életmód.
2012. okt. 9. 00:48
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

vékony pasi NINCS! Értem? ...csak sovány.

egyél b@ssza meg és majd hízni fogsz, és emberes kinézted lesz.

2012. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem egy 170cm-es pasi nevetséges már bocsánat, a nők nagy része ekkora.egy pasi legyen 180 cm felett.ja és vékonyság ellen pedig ott az edzés...
2012. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
18%
Súlyos tévedésben vagy, a vézna hobbitok nem aranyosak, inkább szerencsétlenek. Ne akarj szaporodni és az emberiséget szennyezni a csökött kertitörpe génjeiddel, vagy legalább gondolj arra, hogy a nyomorult leszármazottaidnak is hasonló kínokkal kéne szembesülniük, amit csak úgy tudnának elviselni, hogy hozzád hasonlóan a GyIK-et spamelik az ostoba kérdéseikkel.
2012. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Te meg csak sértegetni tudsz, szánalmas vagy! Aki így beszél más emberrel az nem érdemli meg, hogy szaporodjon, a magad fajták miatt van annyi érzéketlen állat. Mi legalább nem zabálunk annyit, gazdaságosabbak is vagyunk sokkal, mint egy nagy darab ember. Hallottam, hogy a II. világháborúban a koncentrációs táborokban is állítólag a vékony, törékeny alkatú férfiak sokkal jobban bírták, mint a nagy darab, erős férfiak. Ennyit arról, hogy a nagy darab fickók az értékesebbek... Sokkal szívósabbak vagyunk.
2012. okt. 9. 13:02
 19/27 anonim ***** válasza:

Egyik kérdésben Minden nő a vékony fiúkra bukik? van, itt a következő, hogy csak a magasakra. Röhejesek vagytok, tanuljátok meg, hogy mindenkinek más kell, férfiban és nőben is.

Nem a magasságod miatt nincs nőd, elárulom, kb, tízezredjére.

2012. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
"Hát szerintem egy 170cm-es pasi nevetséges már bocsánat, a nők nagy része ekkora.egy pasi legyen 180 cm felett.ja és vékonyság ellen pedig ott az edzés...".. kib@szott jó, hogy olyan elvárásnak kell megfelelni, aminek nem lehet eleget tenni...180 cm magas, jó, majd az alacsonyak nyújtják magukat.
2012. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!