Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi hányszor próbál meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi hányszor próbál meg szemezni veled egy férfi?

Figyelt kérdés
Volt már aki odament hozzád, és megszólított ezután?

2012. okt. 8. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:

általában ha a lány visszanéz, akkor gyorsan elnézek :D

úgyhogy az ismerkedésnek ott vége is szokott lenni

2012. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb, ahányan meglátnak, és volt már olyan aki odajött :D
2012. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MadameViciouse ***** válasza:

Hát vannak páran, de mivel kapcsolatban vagyok így lényegtelen.

Tegnap épp egy ismerősöm közeledett akire nagyba vigyorgok, de az előtte álló srác ezt teljesen félreértette és elkezdett visszamosolyogni, aztán meg le se szakadt rólam a szeme.

De az ilyen véletlen bakiktól eltekintve is megesik gyakran, mondjuk engem zavar ha túl kitartóan néz valaki:S

Az nem gyakori, hogy odajönnek, inkább távolról tesznek megjegyzéseket.

2012. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valójában azért tettem fel a kérdést, mert én is szoktam néha mélyen a lányok szemébe nézni napközben, és sokszor visszamosolyognak rám. Ilyenkor örülnétek, ha odamennék hozzátok? Sokszor csak elmegyünk egymás mellett, ilyenkor vissza kéne fordulnom, és megállítani a lányt, de ez már lehet, hogy túl tolakodó lenne :).
2012. okt. 10. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
volt:) de mivel kapcsolatban élek, azóta barátok lettünk, és minden reggel együtt villamosozunk:)
2012. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem állandóan szemez egy fiú. Már ez megy jó pár hete akárhányszor találkozunk. Már viszonoztam a visszanézést (sokáig - persze ő ügyesebb volt), mosolyogtam, de egyszerűen nem jön oda. Most már igazán léphetne. Elhívna valahova, vagy csak megkérdezné hogy vagyok vagy ilyesmi, de....
2012. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szemészdoktorandusz vagy?
2012. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet :)
2012. nov. 17. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!