Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányok! Ti szívesen választaná...

Lányok! Ti szívesen választanátok párul egy szakács (tanuló) fiút? Szeretitek ha egy srác tud főzni? 18F

Figyelt kérdés
Mert én azt veszem észre hogy eddig egy barátnőt sem sikerült szereznem
2009. aug. 10. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha tud főzni egy férfi, mert legalább megcsinálja magának, amit akar. De azt nem szeretem, ha beleszól abba, hogy én hogyan főzök. A korodbeli lányok nem arra buknak, hogy tudsz-e főzni vagy sem, hanem hogy, hogyan nézel ki. És sok korodbeli lány nem tud főzni, ami megijeszti őket, mert hogy néz már ki, hogy egy fiú tud, ők meg nem... 21/L
2009. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

azért ez nem teljesen ígyvan :]

én kb. a korodbeliekhez tartozom,és nem azt nézem,h. hogy néz ki a párom.Hanem szeretem őt nagyon,már régóta,és a belső a fontos.Ő is szakácsnak tanul,és tud is főzni,meg imád is.Amikor náluk vagyok,aranyosan kiszolgál,persze én ezt nem várom el,viszonzásul segítkezek neki,meg ugye azt akarom,h. ne ő főzzön,bármi is legyen az,hanem én.És jó látni,h. a barátom ennyire önálló,mert ugye a férfiak többsége nem tud főzni. szóval nem kéne általánosítani :]


kérdezőnek még : valószínűleg rosz helyen keresgéltél :S ^^ fogsz találni nefélj.Ha annyira akar a barátnőd majd főzni,akkor legalább megtanul,h. nehogymár egy nő ne tudjon főzni ugye :P

2009. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ez igen tanulságos volt. Sajnos a mai lányok már nem olyanok mint a régiek
2009. aug. 10. 10:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szuper dolog, ha egy pasi tud főzni. Mint a fenti válaszoló is mondta, az már nem annyira, ha olyan típus, aki kioktatni szereti pl. a párját.

Másrészt én semmiképp sem ez alapján választanék párt, hanem az emberi tulajdonságai alapján. Lehet valaki szuper szakács, ha nem érzem magam jól vele és lehet valaki katasztrófa a konyhában, ha máskülönben egy igazi élmény a személyisége.

Szóval én azt mondom, hogy gondolkodj el azon, hogy mi más lehet, ami esetleg hiányzik belőled, vagy épp olyan, ami nem kellene, hogy benned legyen, mert nehezen hiszem, hogy az riasztja el a lányokat Tőled, hogy szakácsnak tanulsz.

Egyébként meg fiatal vagy, és az sem biztos, hogy bármi gond van veled, csak még nem keveredtél közös légtérbe azzal, akivel majd jó kis párost fogtok alkotni. Ami késik nem múlik, lehet,hogy nyár végére már csak megmosolygod magad, hogy erre gondoltál...

2009. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az nagyon jó ha valaki tud főzni, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő az illető. Én nő vagyok, és szeretek főzni, általában ragaszkodom hozzá, hogy én csináljam meg a konyhában a dolgokat. Viszont a napokban kicsit rosszul lettem délelőtt, ledöltem egy órára, mire felébredtem készen volt az ebéd mert a párom mindent megcsinált:) Szóval szerintem igenis tudjon főzni egy férfi. Ha pedig szakács vagy az csúsz, majd meglepheted a barátnőd egy finom vacsival
2009. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem pék a férjem (én is az vagyok) , de legalább sütni nem nekem kell, de főzni is nagyon jól tud. Egyébként én sem azt nézem, hogy mi a szakmája, hanem más értékeit. Természetesen örülök, ha főz néha, ha nekem más dolgom van.

Ne félj nemsokára találsz egy csini kis barátnőt. :)

2009. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, mindet hasznosnak ítéltem ;)
2009. aug. 10. 11:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 20/L vagyok, szakácsnak megyek tanulni, párom is szeret főzni(ő 26/F), recept alapján bármit elkészítünk, és én ennek örülök, mert olyan jó dolog közösen elkészíteni az ebédet. :))

De ha egyszer más párom lesz(ami remélem nem következik be), nem baj, hogy nem tud főzni, de legalább ne zárkózzon el a lehetőségtől. :))

2009. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%

nem ezzel kell barátnőt szerezni ,hogy tudsz-e főzni vagy sem. de ez sem egy utolsó szempont.például egy főző férj jól jön,ha már vannak gyerekek.nem mindig a nőnek kell enni adni az éhező szájnak:)

én szeretem ha főznek rám,de szeretek főzni a pasimra:)

2009. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek főzni,és néhány évvel ezelőtt volt szakács pasim,és nagyon zavarban voltam előtte,hiszen ő mindent sokkal profibban tud a konyhában mint én.Amúgy is hajlamos vagyok mindent elrontani,ha zavarban vagyok főzés közben,hátha még szakavatott szemek figyelnek.Persze nem ez lett a kapcsolat vége,de ez is belejátszott.
2009. aug. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!