Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Segítség, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akit lassan 1,5 éve ismerek (9.-ben ismertük meg egymást ) azóta nagyon jó barátság alakult ki köztünk, csakhogy én kb 3 hónapja többet kezdtem el érezni mint barátság. Próbáltam már elmondani neki, hogy mit érzek azonban összejött 1 másik sráccal aki ellen semmi esélyem (magasabb, erősebb, idősebb, stb..)Mikor kettesben vagyunk nagyon jól elvagyunk, néha csak úgy spontán át szokott ölelni, ha rossz kedve van vagy valami gondja van én vagyok az első akit felhív, hogy gond van, stb. Mikor viszont valaki becsatlakozik a beszélgetésbe (legyen az fiú, lány, bárki..) egyből elkezd távolodni és próbál minél előbb kikerülni a beszélgetésből és látom az arcán. hogy zavarban van.

Szerintetek Ő is érezhet valamit vagy csak én értem félre ?

Bocsi, hogy hosszú lett. :/

Ha lehet kort is írjatok. :)



2012. okt. 10. 09:36
 1/3 anonim válasza:
annyira túlbonyolítjuk az életet! egyszerűen kérdezd meg tőle.
2012. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egylány55 válasza:
Szerintem nem érez irántad semmit csak szimplán a legjobb fiú barátjának /lelki társának tekint ...én is így vagyok az én ilyen fiúbarátommal annyi különbséggel,hogy én már 11 éve ismerem :) Nálunk is voltak ilyenek,hogy hol én akartam többet tőle,hol pedig ő...de mindig megbeszéltük,hogy nekünk a barátságunk 1000x fontosabb egy esetleges kapcsolatnál. A ti esetetekben nem tudom,hogy ez a helyzet így van-e de próbáld meg vele kettesbe megbeszélni,hogy mi legyen a jövőtökre nézve. L/17
2012. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van fiúbarátom és nagyon jóban vagyunk,de ennyi ;D
2012. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!