Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pizsiparty! Milyen jó programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizsiparty! Milyen jó programokat tudtok? És hogy ismerkedjünk fiúkkal séta közben?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva jön hozzám az egyik barátnőm, és nálunk is alszik. Milyen jó programok vannak ilyen alkalmakra? pls írjatok minnél többet:D


Majd elmegyünk sétálni is, és itt a fiúk (és lányok) kiszoktak járni bandázni, beszélgetni, és mivel faluban lakok, tudom, hogy merre felé szoktak bandázni. Arrafelé elsétálunk majd. Általában úgy szoktak lenni, hogy pl. 2-3 fiú együtt. Hogy lehetne leszólítani őket, vagy megismerkedni velük? Ha nem is rögtön pasizni, de ismerkedni jó lenne, mert nem sokmindenkit ismerek a környéken. Szóval ha pl 2 srác ül a focipálya lelátóján, és beszélgetnek, akkor hogy szólíthatnánk le őket? Vagy ha odaülünk tőlük pár méterre a lelátón, akkor milyen jelet adhatnánk nekik, hogy szólítsanak már le?:D

16/L


2009. aug. 6. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen jelét..hmm.. hát valahol pl a közelbe leültök ti is, elkezdtek dumálni, és szerintem ők fognak leszólitani titeket! Általában ez így szokott lenni!:) De ha nem, oda lehet szólni viccesen hogy "nem jösztök ide"? Ugyis rögtön ugranak ha látják hogy csajok vagytok!:)) Am meg a sétán kívül sztem vegyetek ki pár dvd-t, meg popcorn és mozizzatok séta után:D
2009. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!