Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezzünk és ismerkedjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezzünk és ismerkedjünk?

Figyelt kérdés
Sokan kérdezik itt (fiúk és lányok egyaránt), hogy mit tegyenek, ha szemeznek valakivel az utcán/buszon/metrón/villamoson, meg merjék-e szólítani kiszemeltjüket, vagy álljanak tovább. Úgy gondoltam, akik ezt olvassák, azokkal köthetnénk egy egyezséget. Férfiak, ha egy nő szemezni kezd veletek, szólítsátok meg, persze udvariasan, kedvesen. Nők, ha egy férfi megszólít titeket, nem hajtjátok el udvariatlanul, hanem tisztelettudóan, kedvesen lagalább 4-5 percig beszélgettek vele. Hiszen ha szemeztetek, csak nem közömbös számotokra. Minél többen egyezünk meg ebben, annál naqgyobb esély van rá, hogy visszahozhatjuk az utcán történő ismerkedés becsületét. Mert ebben nincs semmi rossz, teljesen természetes dolog (természetesebb, mint interneten vadászni). És abban is egyezzünk meg, hogy mindenki, aki hasonlóan gondolja, terjessze ezt személyesen, az ismerősei között is. Legyen ez egy nagy mozgalom. Mit mondjak még? Akik csatlakoznak a mozgalomhoz, viseljenek piros kalapot és kék cipőt, vagy valami ilyesmi.
2011. ápr. 14. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cool story bro
2011. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lajkolom
2011. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az a baj h ezt így nem lehet kierőltetni az emberekből
2011. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezért szeretném, ha az emberek saját magukból erőltetnék ki.
2011. ápr. 14. 15:21
 5/12 A kérdező kommentje:
persze más, ha egy beteg állat beképzeli magának, hogy rápillantottál, és nem hagy békét neked, de én nem az ilyenekről beszélek. hanem amikor két ember hosszan nézi egymást, talán mosolyognak is, de nem mernek tovább lépni, mert félnek, hogy a másik elutasító lenne.
2011. ápr. 14. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem had csináljon mindenki amit akar. Neked tetszik az utcán ismerkedés, hát csináld, másnak meg nem. És lehet csak azért nézett a másikra mert az előtte állt, és még sorolhatnám. De nehogy már nekem kötelező legyen percekig beszélgetni az idegennel csak mert ránéztem. Ez még nem jelent semmit.
2011. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez így ok. De a piros kalap meg a kék cipő valahogy nem a stílusom...
2011. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de sztem ez a helyzettől is függ. pl ha a srác egyedül van a csaj meg a barátnőivel, vagy esetleg fordítva. vagy akkora tömeg van a buszon h nem lehet odaférni :D
2011. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. De csak a kitartó szemezés, mosollyal legyen ilyen.


19/L

2011. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ránézni valakire és szemezni valakivel két teljesen különböző dolog. semmi sem kötelező, én kértem, hogy ha van kedved, csatlakozz. valamit félre érthettél. azért kértem, mert itt sokan panaszkodnak (fiúk és lányok), hogy nem tudják, mit csináljanak ilyenkor, nem mernek lépni. nem gondoltam, hogy ennyit kell magyarázni...
2011. ápr. 14. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!