Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellentétek vonzák egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétek vonzák egymást?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki csak külsőre se igazán olyan mint én de belsőre egyáltalán nem. én amíg pörgős vagyok egész nap nevetek, beszélek ,ő szeret csak simán csöndben ülni kb. jó persze ő is szokott buliba járni meg inni ha úgy van de azért ő sokkal csendesebb. külsőre hát.. ő magas nem vékony de nem is dagadt, én kemény 166 centi és 60 kiló szóval elégé kövér vagyok és én félek hogy nem lennénk egy hullámhosszon ha össze jönénk. amúgy még csak ismerkedünk bár ő elégéé nyomul hogy járjunk. én 15/L és 15/F

2012. okt. 11. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg. Ezek még nem vészes ellentétek, simán működhet.
2012. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz.

Még ha eleinte működik is a dolog, hosszútávon problémákat okoz, mert mások az igényeitek, hobbijaitok.

2012. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, hosszú távon kényelmetlen a teljesen eltérő személyiség. Csak a súrlódás van belőle, ha felszáll a rózsaszín köd.


Mellesleg 166 centihez 60 kiló sok? Melyik bolygón? Ha csak nem vagy teljesen löttyedt (és emiatt aránytalan), ez inkább nőiesen telt, mint kövér.

2012. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!