Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Felhívtam a volt barátomat,aki lány(én 25f),de nem szóltam bele,és leraktam.utána megírtam neki smsben,hogy ne haragudjon,én voltam az,és ott elmondtam neki a mondandómat.Szóval?
2012. okt. 12. 12:16
 1/6 mantis religiosa ***** válasza:

Szerelmet vallani, szakítani csak személyesen, szemtől-szembe. Telefon, sms, e-mail, stb., nem férfihoz méltó.


Ha más a téma, akkor pedig gondold végig hívás előtt, hogy képes leszel-e előadni a mondandódat. Ha úgy érzed, hogy nem, akkor egyből kezd sms-sel.

2012. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy nyámnyila vagy, hogy nem vagy képes elmondani, amit akarsz. Az sms-re nem is reagálnék. Ha akarsz valamit, akkor személyesen mondd el.
2012. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És adott kölcsön?
2012. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Személyesen már nem akart volna találkozni,és mi ez a kölcsön?Ezt nem értem
2012. okt. 12. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem haragudnék. Nyilván valami olyasmiről volt szó, amit neked nehéz volt elmondani, és ez biztosan ki is derült az sms-ből a lány számára is. Bár nem azt írtad, hogy ő a volt barátnőd, tehát ha csak baráti volt a kapcsolatotok, akkor is biztosan valami olyasmi történt, amit neked kellemetlen lett volna elmondani akár telefonon is.

Az igaz, hogy szakítani nem illik telefonon, de szerintem jelen esetben nem is erről van szó, igaz kérdező?

2012. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem szakításról van szó.Én szerettem volna újrakezdeni vele,mint barát.De ő neki nem tetszett,hogy nem szóltam bele,és teljesen hideg volt velem,pedig korábban nagyon jó viszonyban voltunk.És most elmondta,hogy ne keressem seholse,se telefonon,se a neten.De talán jobb is így,mert hosszutávon ez nem működött volna.Csak az a baj,hogy nagyon nehezen megy a társkeresés a neten...
2012. okt. 12. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!