Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le őket? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le őket? 16/L

Figyelt kérdés
Moziba voltunk a barátommal meg a haverjaival.Leültünk és film közbe egyszer csak azt érzem,hogy valaki tapogat.És körülnéztem és ott tapiztak a haverjai amíg ő nem figyelt.Nagyon ciki volt nekem de a barátomnak nem merem elmondani.Mit csináljak hogy leszálljanak rólam???
2012. okt. 12. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

mond el a barátodnak

majd ő beszél velük

én a barátod helyében mondanám:

gyertekcsak ide volna egy kis problemo

mi is történt a moziban bla bla bla....

a csajom tabu téma oké?

nem érdekel hány lányt taperoltok fogdostok dugdostok

DE A CSAJOMAT HAGGYÁTOK BÉKÉN értve vagyok?????

2012. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mivel nem tettél ellene semmit, ezért ez egy olyan jel volt a fiúknak, hogy neked ez tetszik, te ezt élvezed stb. (azonnal rá kellett volna csapnod a kézre!!!) Én a helyebe a legközelebbi alkalommal, (amikor találkozol velük) megmondanám nekik SZÓBAN, SZEMTŐL-SZEMBE, hogy ezt még egyszer meg ne próbálják, mert problémák lesznek. Ez így egyértelmű, világos.
2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!