Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van öt lány akiknek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van öt lány akiknek nagyon tetszem és majd szétszednek ha látnak, válasszak közülük egyet, vagy ha nem, akkor hogy koptassam le őket? 20 éves vagyok

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meglep, hogy 20 éves létedre ilyen éretlen vagy. Mi is itt a szitu? Adott 5 lány, akik - hogy, hogy nem - mindannyian beléd zúgtak (bár nekem van egy kis ferdítésszaga a dolognak). Nem a piacon vagyunk, ahol válogatni kell a szebbnél szebb darabok között.


Csupán egy eldöntendő kérdésre kell választ adnod: tetszik valamelyik, akarsz valamit tőle?


Ha igen: vele kiépítesz egy kapcsolatot, a másik 4-nek meg tudtára adod, hogy foglalt vagy, és kopjanak le.


Ha nem: mind az 5-nek tudtára adod, hogy kopjanak le.

2008. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20 evesen mar felnott embereknek szamitotok... szerintem ko-papir-ollozzatok ki, ki legyen a nyertes :-)
2008. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy hatodikat és járjál azzal!
2008. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mondd meg hogy döntsenek ők :D
2008. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
kepzeljetek ream 1000 no hajtott es kivalasztottam az 1001 ediket akit csak ugy ismertem meg es bele tudtam szeretni es o is belem
2009. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!