Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin rögtön meg leeht...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin rögtön meg leeht fogni a lány ezét, vagy inkább még ne?

Figyelt kérdés
17/L és 20/F
2012. márc. 18. 13:34
 1/10 A kérdező kommentje:
szóval *lehet és *kezét csak nem tudok írni :)
2012. márc. 18. 13:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet.


Nincs semmi olyan szabály ami tiltaná. :)

2012. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne lehetne :)
2012. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet.
2012. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor ahogy találkozunk rögtön meg lehet?

tudom, hogy hülye kérdés, de hát első randim... :D

2012. márc. 18. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt a kérdést még csak csókkal látam, arra mondjuk írtam egy talánt. Erre most azt írom, hogy ez a körülményektől függ, valakinek sokat jelenthet, valakinek szinte semmit. (Nekem pl tök fontos!)Szerintem nyugodtam megfoghatod. :D A kézfogás nem számít Annyira nyomulásnak! <3
2012. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem a köszönési kézfogásra gondolt hanem a a kézen fogva sétálásra
2012. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen arra, azt hittem egyértelmű :D
2012. márc. 18. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól mennek a dolgok, én mondjuk személy szerint nem szeretem, ha előbb megfogja a kezem és utána nem történik semmi. Én azt tanácsolom, hogy előbb csókold meg és utána menjetek kézen fogva. Nekem az már azt mutatja, hogy együtt vannak az emberek és nekem volt már olyan tapasztalatom ,hogy megvolt a kézfogás, aztán más nem lett belőle, ami nem is zavart, de egy ilyen"akkor minek fogta meg a kezem?!" dolog volt bennem. szóval szerintem először csók:)
2012. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ez eléggé cigányos. Úgy képzelem el ezt, hogy ilyen netes ismerkedés bla, bla és le van beszélve egy randi. Találkoztok: Te: -Helló

Ő: -Szia!


Ezek után gondoltad a kéz fogását? :D

Egyesek írták, hogy előbb csók, aztán kézfogás... Momentán megcserélném a sorrendet. Sétálgatás kézen fogva, aztán egy alkalmas pillanatban csók :)


Persze mindez akkor, ha minden jól megy. Rossz esetben meg se tudod fogni a kezét.

2012. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!