Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi kell még h terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi kell még h terhes legyen? Nagyon röhögnék

Figyelt kérdés
szóval van egy haverom, annak van egy barátnője, és a haverommal elmentünk egy egész napra pecázni ketten, és akkor beszélgettünk, és mondja h napi szinten megku.rja a barátnőjét, és kb 2 órán keresztül kur.ja azt mondja hogy ha elsül akkor megtörli egy törölközővel és folytatják tovább, kotont nem használnak...! és már hónapok óta csinálják így, én a helyükben azé nem merném ezt így csinálni, főleg ilyen idősen! nagyon röhögnék ha kiderülne h már pl egy hónapos terhes a csaj! 14/f vagyok, a haverom is 14/f és annak a barátnője is 14/l
2012. okt. 13. 15:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

ha a csajnak még sose volt eddig menstruációja, vagy hormonproblémái vannak mint nekem, h kb. félévente egyszer van, akkor nem hamar lesz terhes

de amúgy, nagyon buta mindkettő hogy így kockáztatnak.

és miért nem vesz akkor a csaj egy darabig óvszert?

2012. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
egy 14 éves nincs olyan értelmi szinten hogy megértse amit az okosabbak mondanak.. ezt ne is várjátok el tőle..
2012. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
a csaj az hülye lenne ott hagyni a haveromat, hisz a haveromék majdnem h eltartják a csajt! a csajék azok csórók, és egész nyári szünetbe reggel 8-tól este 7 óráig ott volt, szóval ott evett ivott meg stb egész szünetben! minden nap, még néha hétvégén is, és hát a haverom az mindent megvesz neki, csokit, ruhákat, meg minden szart, de kotont azt már akkor se vesz amikor pénze van, mivel úgy van vele h nem ereszti belé a spermáját, én mondtam neki h miért nem kotonnal, azt mondta h felesleges nekik!
2012. okt. 13. 15:50
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

erre mondják azt...

mi az ami hosszú, színes és neked nincs ?

megfejtés : színvonal.

2012. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
eddig minden hónapban meg volt a menstruációja, vagyis hát most már pár hete nem hallottam róla, régebben mindig kérdezgettem h mikor baszta meg utoljára, azt akkor mondta h most nem lehet hát most mikulás van, de mostanában nem kérdezgettem h mikor baszta meg utoljára, vagyis h mikor van menstruációja!
2012. okt. 13. 15:53
 16/39 A kérdező kommentje:
jó Kittiiii te ne írkáljál, semmi érteémeset nem írtál eddig! arra vagyok kíváncsi h mikor lesz már terhes szerintetek? akármikor terhes lehet?
2012. okt. 13. 15:54
 17/39 anonim ***** válasza:
Cigány vagy more?
2012. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Simán lehet terhes. :D
2012. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
nem cigány!
2012. okt. 13. 16:03
 20/39 A kérdező kommentje:
nem cigány! magyar
2012. okt. 13. 16:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!