Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen jó pasi miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen jó pasi miért ilyen zárkózott? És miért nincs barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,4 éve járunk vele egy osztályba.Amikor megismertük hetedikben még tök duci volt,gyerekes,akkor nem volt valami érdekes.De mostanra már vagy 190 centi magas,izmos lett,megkomolyodott,és elég jóképű.Igazából nem olyan helyes meg divatos,de olyan férfias,sokkal inkább mint a többi srác.Ráadásul tök vicces tud lenni meg nagyon udvarias*.* De valamiért nagyon csendes,nem beszél sokat,bulizni se jár úgy tudjuk.És barátnője sincs,pedig elég sok jó csajt megkaphatna.(minket is a barátnőmmel:P)Ja és biztos nem meleg. Miért ilyen zárkózott?És hogy lehetne felhívni a figyelmét? 16/L

A fiú is 16.



2012. okt. 13. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos az igazira vár, és az alapján, amit leírtál róla, megis fogja kapni. Nem minden jóképű gyerek játsza a szájhős alfahímet.


F

2012. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menj oda és mond meg neki hogy érdekled.

Amúgy lehet hogy van barátnője csak nem az iskolából.

17/F

2012. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a baráti közeledést díjazná. Meg az érett, témákat, akár komolyak, akár viccesek. A vihorászás meg a csücsörítés nem hiszem, hogy meghatja.
2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is így voltam és szerintem nincs önbizalma hiába lett jó képű ha 1x2x megdícsérítek lehet jobban megfogy nyílni :D
2012. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
talán az lehet vele a ""baj"", hogy nem egy gyökér paraszt, mint a mostani alfahímek, hanem picit félénkebb típus. értem én, hogy a fiúnak kell lépni, ha akar valamit egy lánytól. de kérem szépen egyenjogúság van már jó pár éve. akkor legyen már mindenben egyenlőség. lányok: ha tetszik valaki nem muszáj ám mindenképp megvárni még ő lép.
2012. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez lehet a családi neveltetésétől, ha úgy nevelték...

amúgy minden tiszteletem a srácnak, hogy annak ellenére hogy jóképű nem egy utolsó paraszt

2012. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok, utolsó kettőnek igaza van.

Eggyenjogúságért sirtatok nők nem?

Akkor tessék odamenni és kezdeményezni, amúgy egy-két dicséret tényleg nemnagy baj ha mondtok neki.

2012. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha régen dagi volt, akkor lehet, hogy megmaradt benne a szorongás, amit ez okozott. Kezdeményezz!
2012. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok csúnya, mégis ilyen a természetem.
2012. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszett dagiként, akkor most sem tetszik, mert tudod, maga a személy nem változott eközben.
2012. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!