Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha egy pasi zarkozott es nem mutatja az erzelmeit?

Figyelt kérdés
A pasim az utobbi napokban hideg hozzam es nem szervez talalkakat mint regen. Tudom h orlodik vmin de nem mondja. h tudom belole kihuzni h mi a baja, h velem van baja vagy az ex-evel? en csak azt erzem h nincs meg az a kozelseg, h zavarban van, es kifogasokat keres ha megkerdem mit csinal hetvegen. h tudnek vele beszelni az erzeseirol hogyan kezdjek neki mert ez igy engem orol fel. Hagyjam mig megnyilik magatol es ne is keressem egyaltalan es szenvedjek csendesen a helyzet miatt? Vagy? Uljek le vele beszelni es kiszedni vhogyan mi a baja es utalni h ez engem igy baromi sozmoruva tesz? MIt csinaljak???? Olyan tanacstalan vagyok segitsetek legyszi!!!!!!
2008. ápr. 10. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni és mond el őszintén az érzéseidet.Mond meg neki,hogy jobb ha tisztázzátok a kapcsolatotokat még ha a végét is jelenti mint hogy így hagy kétségek között.
2008. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!