Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem van több szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van több szép csaj mint helyes pasi?!

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is jóval több a szép lány mint a szép fiú.Ráadásul a férfiak igénytelek is, egyszerűen öltözködnek, nem adnak magukra annyit, mint egy nő.
2012. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló mi lenne ha nem általánosítanál? Igényesebb vagyok nagyom sok nőnél ha már ott tartunk..tudnék mesélni.. 24F
2012. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A.Romanov ***** válasza:
Igen ez Magyarországra igaz, de ha megnézed orosz országot ugyan ez van. Olaszországban meg a férfiak jóképűek a nők meg nem annyira. Ez van :)
2012. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ez nem minden fiúra vonatkozik, mert én például eléggé igényesen öltözködöm. Az pedig, hogy ki helyes és ki nem relatív dolog. Mindenkinek más jön be, ezért ezt nem lehet csak így kijelenteni.
2012. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1 válaszolóval ellentétben én nem azt mondtam hogy igénytelenebbek, nyilván sok nő is igénytelen. Csak ahogy nézelődök, mondjuk ha egy bulin sok ember jön össze, szerintem egy pasinak több esélye van jó csajt kifogni mint fordítva, ennyi.
2012. okt. 13. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon sok jól kinéző nő van, a mai világban már a csúnyák is tudnak csábosan kinézni 3 kiló festékkel meg push up melltartóval
2012. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyet értek.
2012. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled!
2012. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mivel alapból több nő van,nagyobb az esély,hogy találj egy jót.amúgy meg van egy rakat ronda nő is főleg 18-20 felett.nem tudom mit jönnek itt mások öltözködéssel,ha valaki jól néz ki,akkor az átlagos/átlag alatti ruhában is jó
2012. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok szép nő van, csak sajnos sokuk sminkkel tud csak szebb lenni a férfiaknál. Így nem igaz az állítás.
2012. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!